Plasma blefaroplastyka - lifting powiek

Plasma blefaroplastyka - niechirurgiczny lifting powiek

Kobiety zdają sobie sprawę, że wiek najbardziej widać w spojrzeniu. Dokładniej, zmarszczki pojawiające się wokół oczu, obrzęki, cienie i opadające powieki. Jednak nie każda kobieta zdecyduje się na radykalne zmiany w postaci skalpela chirurgicznego. Większość obawia się konsekwencji operacji. Ale medycyna estetyczna ściśle monitoruje potrzeby i pragnienia ludzi.

Dlatego powstała procedura kosmetologiczna niechirurgiczna plastyka powiek (blefaroplastyka) z użyciem urządzenia Plasma ACR. Zabieg plasma blefaroplastyka (podnoszenie powiek) łączy w sobie dokładność i wydajność chirurgii plastycznej oraz bezpieczeństwo technologii sprzętowej.

Czym jest blefaroplastyka?

    Plasma ACR to uniwersalne urządzenie, które spełni oczekiwania zarówno tych kosmetologów, którzy rozpoczynają swoją praktykę z plazmą, jak i tych, którzy oczekują, że urządzenie będzie w stanie zindywidualizować terapię poprzez dostosowanie ustawień urządzenia do danej sytuacji. Wszyscy wiedzą, że substancje mogą występować w trzech stanach: stały, ciekły, gazowy. Wszelkie substancje składają się z cząsteczek i atomów. Plazma jest czwartym stanem skupienia. Pod wpływem nadmiaru energii zwykły stan materii ulega zniszczeniu.

Plazma składa się z naładowanych cząstek, rodników, jonów, elektronów, atomów obojętnych i ozonu. Energia plazmy zaczęła być wykorzystywana w medycynie w latach 60 XX wieku. W tym czasie pojawił się pierwszy aparat energii plazmy. Nowoczesna plasma blefaroplastyka ACR znacznie różni się od swoich poprzedników możliwościami.

Nasze przykładowe produkty:

Plasma ACR to:

 • Energia plazmy
 • Ekstremalna dokładność
 • Precyzyjne dostrojenie mocy
 • Brak ablacji
 • Wysoka wydajność.

   Technologia blefaroplastyka plasma ACR wykorzystuje metodę jonizacji powietrza, która wytwarza celowaną wiązkę plazmy. Powstaje mały łuk elektryczny, który w kontrolowany sposób potrafi uzyskać odparowanie zewnętrznych warstw naskórka (sublimacja) i spowodowanie obkurczenie skóry w danym obszarze. Naładowane cząstki działają na obszary problemowe bez podgrzewania otaczającej tkanki. W wyniku wytwarzania plazmy dochodzi do produkcji włókien elastyny i kolagenu. Plasma blefaroplastyka, czyli niechirurgiczny lifting powiek nie wiąże się z krwawieniem i martwicą tkanek, działanie tej procedury kosmetologicznej jest związane z warstwami podstawowej skóry właściwej.

    Urządzenie polskiego producenta sprzętu dla salonów medycyny estetycznej Plasma ARC Medika to innowacyjne rozwiązanie technologiczne, wspierane przez automatyczny system zliczania użytej i dostarczonej energii, automatyczny system zliczania impulsów. Urządzenie sterowane jest panelem dotykowym, posiada głowice zabiegową, 10 elektrod oraz trzy programy zabiegowe: blefaroplastyka, usuwanie zmarszczek, niwelowanie zmian skórnych. Estetyczna obudowa urządzenia blefaroplastyka plasma wykonana jest z antybakteryjnego materiału Corian, posiada efektowny design.

Blefaroplastyka Plasma - wskazania

  Za pomocą zabiegu plasma blefaroplastyka można zmniejszyć fałdy powiek bez interwencji chirurgicznej. Wskazania do nieablacyjnej plastyki powiek:

 • Redukcja opadających powiek: dolna powieka, górna powieka
 • Zmarszczki wokół oczu.

A także:

 • Zmarszczki wokół warg, ucha
 • Różne wady skóry: plamy, brodawczaki, trądzik.
 • Napinanie skóry (lifting owalu twarzy).

    Istotą procedury jest to, że pomiędzy elektrodą a powierzchnią skóry powstaje łuk plazmowy, przypominający małą błyskawicę. Łuk ten jest w stanie zniszczyć niechciane formacje skóry, napiąć ją. Ważne jest, aby otaczająca tkanka nie uległa uszkodzeniu. Bezoperacyjna plastyka powiek plasma blefaroplastyka za pomocą urządzenia Plasma ARC to prawdziwa innowacja w kosmetologii, ucieleśnienie marzenia wszystkich kobiet o powrocie młodości i urody bez interwencji chirurgicznej i długiego okresu rehabilitacji.

Zalety plasma blefaroplastyka ACR

 • Bezpieczeństwo dla wzroku
 • Minimalny zasięg urządzenia
 • Szybkie gojenie się skóry wokół oczu
 • Krótki okres rekonwalescencji
 • Wygodna i szybka procedura
 • Brak uszkodzenia tkanek.
 • Wydajność: wynik jest równoważny wysokiej, jakości chirurgii plastycznej.

Zabieg plasma blefaroplastyka

   Współczesna medycyna estetyczna monitoruje potrzeby ludzi. Dlatego proponowana jest najnowsza procedura kosmetologiczna - blepharoplastyka z wykorzystaniem nowego innowacyjnego systemu Plasma ARC. Wykorzystywane do procedur medycyny estetycznej urządzenie, który umożliwia poprawę, jakości życia pacjenta (nadmierne fałdy powieki zaczynają zakrywać rzęsy na górnej powiece i zwężać szczelinę oka) bez konieczności interwencji chirurgicznej.

Kombajny kosmetyczne - sprzęt medyczny i kosmetologiczny

   Pacjenci salonów medycyny estetycznej, którzy zostali poddani zabiegowi, podkreślali szybki czas gojenia (charakterystyczne dla tego zabiegu obrzęki powieki i małe strupy w punktach sublimacji pozostawały nie dłużej niż 3 dni) i nie zgłaszali poważnych skutków ubocznych, z wyjątkiem typowych, takich jak uczucie gorąca w powiece. Natychmiast po zabiegu zaobserwowano niewielkie łzawienie, zaczerwienienie powiek, utrzymujące się do 7 dni po zabiegu.  Mogłeś do nas trafić szukając: otaczających tkanek, codziennej aktywności, nadmiaru skóry, korekcji powiek, blefaroplastyka powiek, zmarszczki palacza, kurze łapki, mikrowiązki plazmy, pierwszym zabiegu.


Zobacz kategorie naszych urządzeń kosmetycznych i medycznych:


Fundusze europejskie Fundusze europejskie Fundusze europejskie