Kombajny kosmetyczne cena, Sprzęt medyczny

Kombajny kosmetyczne cena adekwatna do jakości oraz ilości posiadanych funkcji

Właściciele salonów medycyny estetycznej muszą w trakcie swojej działalności rozwiązać wiele ważnych zadań. Jednym z nich jest potrzeba zakupu nowoczesnego sprzętu. W przeciwnym razie trudno będzie konkurować na rynku. Pojawiają się nowe usługi, pojawia się nowoczesny sprzęt, aby zaistnieć w branży trzeba zaoferować usługę, której nie mają konkurenci, w przeciwnym wypadku klienci pójdą do innego salonu.

    Sprzęt kosztuje i nie można kupić wszystkich urządzeń, przynajmniej pojedynczo. Ostatnio właściciele salonów coraz częściej kupują kombajny kosmetyczne. Nic dziwnego. W końcu urządzenia te łączą kilka procedur jednocześnie, co czyni je bardzo atrakcyjnymi. W większości modeli kombajnów kosmetycznych cena przykuwa uwagę, ponieważ koszt takiego sprzętu jest, dużo niższy niż w przypadku poszczególnych urządzeń.

Zasadność zakupu kombajnu kosmetycznego do salonu piękności

    Kombajny kosmetyczne są wielofunkcyjnymi profesjonalnymi urządzeniami służącymi do organizacji pracy kosmetologa i pozwalają na wykonanie szeregu procedur diagnozowania i pielęgnacji twarzy i ciała. Każde takie urządzenie kosmetologiczne daje możliwość optymalizacji i zwiększenia komfortu pracy kosmetologa, zwiększenia jego wydajności, zaoszczędzenia miejsca w gabinecie i znacznego podniesienia oceny salonu, zwiększając liczbę jego klientów. Rozważając zakup kombajnu kosmetycznego cena będzie uzależniona od funkcji, jakie to urządzenie posiada.

Nasze przykładowe produkty:

Zadania kombajnu kosmetycznego

    Zakres usług, które może wykonać profesjonalny sprzęt, zależy od opcji dostarczonych przez producenta. Funkcje kombajnu kosmetycznego obejmują między innymi takie procedury, jak:

 • Terapia mikroprądowa (odmładzanie poprzez wystawienie skóry na działanie prądu o niskiej częstotliwości i ultra niskiej amplitudzie)
 • Złuszczanie ultradźwiękowe (czyszczenie i odmładzanie skóry pod wpływem fal ultradźwiękowych)
 • Mikrodermabrazja diamentowa (niechirurgiczne oczyszczanie skóry z martwych komórek przez złuszczanie za pomocą głowicy pokrytej drobinkami diamentowymi)
 • Fonoforeza (terapia polegająca na wprowadzaniu leków do głębszych warstw skóry pod wpływem fal ultradźwiękowych)
 • Mezoterapia bezigłowa (wprowadzenie w głąb skóry składników odżywczych bez konieczności użycia igieł, zabieg spowalnia starzenie,
 • Dermomasaż, czyli oddziaływanie na tkanki podciśnieniem i stymulacją mechaniczną (zapobiega powstawaniu cellulitu, zwalcza obrzęki kończyn dolnych i uczucie ciężkich nóg)
 • Biostymulacja naturalnych kanałów metabolicznych wiązką laserową oraz podczerwienią (zmniejszenie tkanki tłuszczowej i zredukowanie cellulitu).

    Urządzenia kosmetologiczne stają się z każdym dniem coraz bardziej złożone. Ich integracja z kombajnem kosmetycznym poszerza arsenał narzędzi i metod stosowanych podczas zabiegów. Dzięki takiemu urządzeniu kosmetolog może działać w oparciu o szybko zmieniające się okoliczności.

Jakie korzyści osiągnie salon piękności kupując taki sprzęt?

 • Jeden kombajn kosmetyczny zajmuje znacznie mniej miejsca niż kilka urządzeń. Jeśli gabinet kosmetologa posiada niewielką powierzchnię ten czynnik odgrywa bardzo ważną rolę. W końcu obecność wolnej przestrzeni jest konieczna, aby stworzyć normalną atmosferę w salonie.
 • Im więcej funkcji - tym więcej nowych usług można zaoferować klientom. Jest to wygodne i opłacalne.
 • Ponieważ kombajn kosmetyczny daje możliwość wykonania wielu procedur bez konieczności dodatkowego wyposażania salonu, koszt każdego zabiegu będzie stosunkowo niższy. Dzięki temu salony mogą wygrywać z konkurencją dzięki bardziej atrakcyjnej ofercie cenowej.
 • Kiedy kosmetolog wykonuje analizę stanu skóry twarzy i wyjaśnia, że jednym naciśnięciem przycisku może ją również oczyścić, wynik jest przewidywalny. W większości przypadków pacjent wyraża zgodę na dodatkową usługę. Jeśli chodzi o sprzęt, nikt nie chce czekać, aż specjalistka włączy drugie urządzenie. Mimo wszystko czas to pieniądz.

    Korzyści, jakie zapewniają kombajny kosmetyczne to cena, dla przykładu zakup urządzenia w firmie Medika, które posiada 10 modułów i 18 technologii wyniesie 25 800 złotych. Kombajn zawierający 16 nowatorskich technologii to 19 800 złotych a urządzenie dające możliwość wykonania 2 procedur to cena 5899 złotych. Zapoznając się z ofertą tego producenta można szybko obliczyć zysk, jaki przeniesie korzystanie z jednego kombajnu kosmetycznego z dużą ilością funkcji.

Korzystna oferta firmy Medika

    Planując zakup kombajnów kosmetycznych cena każdego indywidualnego modelu zależy bezpośrednio od liczby wdrożonych funkcji. Firma Medika jest producentem urządzeń wielofunkcyjnych do wyposażenia salonów medycyny estetycznej a także specjalizuje się w ich sprzedaży. Współpracując bezpośrednio z producentem właściciele salonów nie są narażeni na zawyżanie cen. Po zakupie urządzenia specjaliści, którzy będą je obsługiwać w salonach mogą skorzystać z bezpłatnych szkoleń po ukończeniu, których otrzymają certyfikat potwierdzający ich kwalifikacje do wykonywania zabiegów na tym sprzęcie. Mogłeś do nas trafić szukając: urządzenia kosmetyczne, kombajn kosmetyczny, peeling kawitacyjny.


Zobacz kategorie naszych urządzeń kosmetycznych i medycznych:


Fundusze europejskie Fundusze europejskie Fundusze europejskie