Medycyna estetyczna sprzęt kosmetyczny

Medycyna estetyczna sprzęt do różnych zabiegów na twarz i ciało

Współczesny rytm i styl życia ustalają własne zasady. Teraz nie tylko kobiety, ale także mężczyźni, starający się być na szczycie, nie są rzadkimi gośćmi klinik kosmetologicznych. Oferuje się tam szereg usług, uwzględniając indywidualne cechy. Niemniej jednak najważniejszym pytaniem przy wyborze kosmetologa jest poziom profesjonalizmu, jakość i bezpieczeństwo stosowanych preparatów.

   Rezultat potrwa długo: nienaganny wygląd, doskonały nastrój i ładunek energii przez długi czas. Szerokie możliwości medycyny estetycznej to sprzęt umożliwiający każdemu przedłużenie urody i młodości na długi czas. Usunięcie kilku dodatkowych kilogramów lub dodatkowych lat bez pomocy chirurga plastycznego to nie tylko głośne obietnice reklamowe, to realne możliwości nowoczesnych technologii, sprzętu i preparatów.

Medycyna estetyczna - sprzęt to podstawa udanego biznesu w branży kosmetycznej

   Usługi kosmetologiczne są dziś poszukiwane bardziej niż kiedykolwiek. Ludzie chcą dopracować swój wygląd i są gotowi za to zapłacić. Biznes w dziedzinie medycyny estetycznej sprzęt najwyższej jakości może przynieść ogromne zyski, ale pod warunkiem poważnego podejścia do aranżacji gabinetów kosmetycznych i szkolenia kosmetologów. Dla specjalistów medycyny estetycznej sprzęt z innowacyjnymi programami jest kluczem do udanej i produktywnej pracy każdego salonu lub kliniki urody.

Nasze przykładowe produkty:

Firma Medika oferuje dla medycyny estetycznej sprzęt do różnych zabiegów

 • Urządzenie do karboksyterapii - śródskórne lub podskórne wstrzykiwanie odpowiednich dawek dwutlenku węgla w celu ujędrnienia skóry, redukcji cellulitu, rozstępów, blizn.
 • Urządzenie Plasma ARC - wytwarzające kontrolowaną wiązkę plazmy poprzez jonizację gazów zawartych w powietrzu dla niechirurgicznego liftingu powiek, usuwania zmarszczek.
 • Lasery diodowe – do depilacji różnych obszarów ciała oraz do zamykania rozszerzonych naczynek.
 • Hifu - lifting twarzy za pomocą fal ultradźwiękowych oraz redukowanie złogów tłuszczowych.
 • Rf mikroigłowy - podgrzanie skóry za pomocą prądu o częstotliwości radiowe połączone z metodą nakłuwania skóry mikroigłami. Lifting twarzy i ciała, usuwanie blizn potrądzikowych.

   Producent urządzeń kosmetologicznych oferuje tylko niezawodne produkty dla medycyny estetycznej sprzęt.

Medycyna estetyczna - sprzęt wielofunkcyjny

   Medika to wielofunkcyjne urządzenia (kombajny kosmetyczne), które pozwalają wykonywać zabiegi w salonie urody na dowolnym poziomie. W medycynie estetycznej sprzęt wielofunkcyjny umożliwia osiągnięcie niesamowitych efektów na młodej skórze z trądzikiem, a także na starzejącej się skórze z zabiegami korekcji zmarszczek. Co więcej, wszystkie zabiegi są całkowicie atraumatyczne, i bezbolesne. Opracowano wiele programów pielęgnacji twarzy i ciała, od peelingu po złożone programy odmładzające. Urządzenia Medika są obecne na rynku w różnych modyfikacjach i otrzymują tylko pozytywne recenzje. Ponadto okazało się, że kombajny kosmetyczne są podstawowym urządzeniem kosmetologicznym do salonów różnej klasy.

    W medycynie estetycznej sprzęt zrewolucjonizował wykonywanie zabiegów, ponieważ posiada wiele funkcji połączonych w jednym urządzeniu. Pozwala rozwiązać większość nieestetycznych wad skóry, a po zabiegach nie są odnotowywane podrażnienie na skórze. Dla medycyny estetycznej sprzęt jest szczytem nowoczesnych technologii medycznych i kosmetycznych oraz rozwoju medycyny estetycznej. Znana w dziedzinie kosmetologii sprzętowej firma Medika produkuje profesjonalny sprzęt do salonów kosmetologicznych, który spełnia najwyższe wymagania specjalistów i ich klientów. Urządzenia posiadają międzynarodowy certyfikat, są znane na świecie.

Jakie problemy skórne pomaga rozwiązać sprzęt dla medycyny estetycznej?

    Produkowany na potrzeby medycyny estetycznej sprzęt posiada elastyczne rozwiązania dla kosmetologów, zapewniając najnowsze technologie i programy. Jego zalety to:

 • Przeciwdziałanie problemom skóry związanych z upływem lat (zmarszczki, zmniejszenie napięcia i elastyczności skóry, zmiana konturów twarzy)
 • Usuwanie blizn po trądziku
 • Redukcja cellulitu, rozstępów, przebarwień posłonecznych
 • Poprawa struktury skóry, rozjaśnienie, usuwanie zmian pigmentacyjnych
 • Umożliwia wykonanie procedury kosmetologicznej na szyi i dekolcie
 • Możliwe jest wykonanie zabiegów na opalonej skórze (także z przebarwieniami)
 • Minimalny czas rehabilitacji z maksymalnym efektem.

    Innowacyjny sprzęt medycyny estetycznej jest często wykorzystywany w połączeniu z klasycznymi technikami, co pozwala zapewnić klientom maksymalną liczbę programów pielęgnacyjnych i korekcyjnych. Sprzęt jest bardzo zróżnicowany pod względem cech funkcjonalnych, możliwości technologicznych i kosztów. Materiały zastosowane do produkcji urządzeń są najwyższej, jakości, producent zadbał o wprowadzenie nowatorskich rozwiązań i dodatkowych parametrów takich jak: wiek i grubość tkanki tłuszczowej pacjenta.

Zobacz kategorie naszych urządzeń kosmetycznych i medycznych:


Fundusze europejskie Fundusze europejskie Fundusze europejskie