Mikroigły sprzęt kosmetyczny Medika

Mikroigły sprzęt z podgrzaniem skóry falą radiową

Najnowsze trendy w dziedzinie procedur estetycznych mają na celu uzyskanie naturalnego i zdrowego wyglądu dzięki zabiegom najmniej inwazyjnym, połączeniu technik, pełnego przebiegu leczenia i regularnej opieki kontrolnej. Idealna procedura powinna być skuteczna, bezpieczna, odpowiednia dla różnych obszarów ciała, łatwa do wdrożenia i minimalnego okresu rekonwalescencji. 

   Ponieważ starzenie jest procesem ciągłym, musi istnieć możliwość odmłodzenia skóry o skumulowanym efekcie. Jedną z tych procedur jest wykorzystanie częstotliwości radiowej za pomocą mikroigieł sprzęt, który z powodzeniem stosuje się do odmładzania skóry, leczenia trądziku, powiększonych porów, blizn po trądzikowych, blizn i rozstępów.

Skuteczne zabiegi medycyny estetyczne to mikroigły sprzęt z ogrzewaniem tkanek falą radiową

    Podstawowe zadania kosmetologii to usuwanie lub ograniczanie oznak starzenia się skóry. Proces starzenia się tkanek ujawnia się w postaci niewielkich zmarszczek, zwiotczenia skóry, tworzenia się coraz głębszych zmarszczek z oznakami fotostarzenia. Do procedur kosmetologicznych wprowadzano ablacyjne i frakcyjne ablacyjne zabiegi laserowe, aby odmłodzić i napiąć skórę. Skutki uboczne zniechęcały pacjentów: długi okres rekonwalescencji z rumieniem i zaburzeniami pigmentacyjnymi. Laserowe techniki odmładzające mają ograniczone zastosowanie do odmładzania i napinania skóry. Istnieje, zatem potrzeba bezpieczniejszych i skuteczniejszych zabiegów kosmetycznych.

   Mikroigły w sprzęcie kosmetycznym są często stosowane do odmładzania i usuwania blizn. W tej metodzie stosuje się kartridże z mikroigłami, które przenikają do skóry na 0,5 - 2 mm. Niewielkie urazy skóry szybko się zamykają, mikronakłucia pobudzają proces gojenia i stymuluje rozwój fibroblastów oraz produkcję kolagenu i elastyny. Powstawanie nowych naczyń usprawnia przepływ krwi do skóry. Mikroigły są również stosowane w celu zwiększenia przezskórnego dostarczania aktywnych produktów do pielęgnacji skóry.

Nasze przykładowe produkty:

Zastosowanie fali radiowej i mikroigieł w sprzęcie do liftingu

   Energia częstotliwości radiowej (RF) wytwarza ciepło w zależności od oporu elektrycznego tkanek. Promieniowanie o częstotliwości radiowej jest stosowane od wielu lat do kontrolowanego i umiarkowanego podgrzewania tkanek w różnych dziedzinach medycyny dla wielu różnych wskazań. Zaletą emisji radiowej jest w miarę niska temperatura, eliminująca ryzyko poparzeń i daje możliwość na stosowanie najbezpieczniejszych metod leczenia.

   W medycynie estetycznej promieniowanie o częstotliwości radiowej jest używane od wielu lat. Wykazano, że radiolifting pobudza produkcję nowego kolagenu i elastyny, poprawiając wygląd skóry i zmniejszając głębokość zmarszczek.. Jednak poziom energii był ograniczony oporem naskórkowym. Ilość energii przenikającej do głębszych warstw skóry właściwej była stosunkowo niska, wyniki zabiegów nieablacyjnych były umiarkowane. 

   Frakcyjny radiolifting mikroigłowy sprzętem przeznaczonym dla medycyny estetycznej rozwiązuje ten problem, obecnie dostarczanie energii o częstotliwości radiowej do różnych poziomów skóry właściwej nie powoduje przegrzania powierzchni skóry. Wykonywane zabiegi kosmetologiczne okazały się bezpieczne i skuteczne. Nakłuwanie skóry mikroigłami sprzętem z falami radiowymi, które ogrzewają tkanki przynosi doskonałe wyniki w usuwaniu blizn po trądziku, zmniejszaniu rozszerzonych porów oraz napinaniu skóry. Urządzenia są wyposażone w głowice oraz kartridże, na których umieszczone są elektrody mikroigłowe. Ilość i rodzaj igieł, częstotliwość fal radiowych, parametry biegunowości oraz inne cechy, różnią się w urządzeniach różnych producentów. Urządzenie kosmetologiczne wykorzystuje połączenie dwóch metod zabiegowych to znaczy mikroigieł i podgrzania skóry falą radiową.

Mikroigły sprzęt z efektem odmładzania skóry

    Początkowo urządzenia zawierające mikroigły były stosowane w leczeniu blizn po trądziku, ale wkrótce zauważono pozytywny efekt odmłodzenia skóry, wygładzania różnych rodzajów blizn i rozstępów. Poprawiała się także tekstura skóry, zmniejszały się zmarszczki, co razem dawało ogólny lifting skóry. Frakcyjny radiolifting mikroigłowy wprowadza nowy standard odmładzania i leczenia skóry po trądziku dla wszystkich rodzajów skóry przy minimalnym czasie regeneracji.

   Idealny pacjent do bezpiecznego odmładzania powinien mieć łagodne lub umiarkowane objawy oznak starzenia się. Zabieg nadaje się również do korekcji bardziej zaawansowanych oznak starzenia. W takich przypadkach, w celu skorygowania utraty objętości i wsparcia dla mocno obwisłych tkanek, przydatne jest leczenie skojarzone z użyciem wypełniaczy. Ważne jest, aby stosować wypełniacz o maksymalnej czystości i dobrej jednorodności i lepkości, który zapewnia pożądany długotrwały efekt i naturalny efekt. Według badań jednobiegunowy frakcyjny radiolifting mikroigłowy przy niskiej mocy powoduje pogrubienie włókien kolagenowych, a bipolarny przy wyższej mocy zwiększa produkcję fibroblastów.

   Mikroigły bipolarne i monopolarne można łączyć na głębokość penetracji 0,5 mm. Ta opcja miękkiego frakcyjnego resurfacingu RF poprawia koloryt skóry i redukuje drobne zmarszczki, jest wygodna do stosowania na górne i dolne powieki, terapię zmarszczek w okolicy okołooczodołowej, okolic ust i szyi. Może być również stosowana, jako indywidualny zabieg.

Zobacz kategorie naszych urządzeń kosmetycznych i medycznych:


Fundusze europejskie Fundusze europejskie Fundusze europejskie