Relift sprzęt kosmetyczny Medika Polska, Urządzenie

Zabieg kosmetologiczny relift - sprzęt RF bipolarny i mikroigły

Zobacz: laser frakcyjny urządzenie

Jeszcze nie tak dawno, kobiety, które chciały poprawić stan skóry i pozbyć się zmarszczek, miały tylko jedno rozwiązanie - operacja plastyczna, która wiązała się z dużą ingerencją chirurgiczną. Skuteczność takich działań jest dość duża, ale wiele pań obawia się tak radykalnych zabiegów, ponieważ wiążą się z dolegliwościami bólowymi oraz długim okresem rehabilitacji. Na szczęście metody te mogą zostać zastąpione innowacyjną technologią relift sprzęt do liftingu ciała i twarzy. Procedura medycyny estetycznej oparta jest na wykorzystaniu RFRAX LIFT najnowszego urządzenia do przeprowadzania wewnątrzkomórkowej terapii frakcyjnej dwubiegunowej fali radiowej za pomocą mikroigieł.

Charakterystyczne cechy frakcyjnego liftingu relift sprzęt - RFRAX LIFT

   Frakcyjny lifting relift sprzętem z ogrzewaniem tkanek za pomocą fali radiowej wykorzystując mikroigły to idealny zabieg do napinania, zwiększania elastyczności i odmładzania skóry twarzy i ciała. Efekt ten osiąga się dzięki energii o częstotliwości radiowej, która penetruje ściśle kontrolowaną głębokość skóry za pomocą minimalnie inwazyjnych mikroigieł. Lifting RF jest odpowiedni dla wszystkich rodzajów skóry. Ryzyko oparzeń i przebarwień pozapalnych praktycznie nie istnieje. Jest to kluczowa różnica między metodą frakcyjnego liftingu RF za pomocą mikroigieł a laserowymi metodami odmładzania.

   W porównaniu ze standardowymi procedurami odmładzającymi, które są oferowane w większości klinik kosmetycznych, termiczny lifting urządzeniem kosmetologicznym RFRAX LIFT ma łagodniejszy efekt, co pozwala uniknąć długiego i bolesnego okresu rekonwalescencji. Urządzenie działa nie tylko na powierzchni skóry, ale także w jej głębszych warstwach prąd o częstotliwości radiowej przenika 2,0 mm. Jest to prawie dwukrotność głębokości ekspozycji przy zastosowaniu konwencjonalnych metod odmładzania.

Nasze przykładowe produkty:

Jakie problemy rozwiązuje relift sprzęt z dwiema głowicami zabiegowymi?

 • Zmniejszenie efektu zwiotczenia skóry – lifting twarzy, dekoltu, szyi, dłoni, brzucha
 • Wygładzenie fałdów nosowo-wargowych
 • Usuwanie obrzęków i cieni pod oczami
 • Eliminacja trądziku
 • Zwężenie porów
 • Gojenie blizn na twarzy
 • Eliminowanie rozstępów
 • Normalizacja struktury skóry
 • Regeneracja i odżywienie skóry
 • Eliminacja drugiego podbródka
 • Wzmocnienie odporności tkanki łącznej
 • Usuwanie plam starczych
 • Poprawienie elastyczności skóry.

Na czym polega zabieg relikt sprzętem z dwiema technologiami?

    Zasada działania procedury relikt sprzętem z możliwością zmiany częstotliwości fali radiowej, polega na tworzeniu mikrootworów w skórze za pomocą specjalnie zgrupowanych mikroigieł bez naruszania integralności naskórka. Mikroigły generują energię o częstotliwości radiowej, co powoduje przebudowę skóry w wyniku stymulacji produkcji kolagenu bez zagrożenia termicznym uszkodzeniem naskórka. Efekt końcowy wyraża się w widocznym napięciu skóry, pozbyciu się zmarszczek, trądziku, blizn itd.

   Wykonywanie zabiegu relift sprzętem RFRAX LIFT stało się rewolucyjną metodą całkowitego przywrócenia napięcia skóry, efekt porównywalny do wyniku zastosowania technologii laserowej, ale bez bólu, bez uszkodzenia naskórka, bez okresu rehabilitacji; znacznie bardziej stabilny wynik w porównaniu do innych metod.

   Sprzęt do zabiegu relift jest wyposażony w dwie głowice, przy czym głowica inwazyjna RFRAX ma regulowany zakres głębokości nakłuć a także możliwość wykorzystania trzech typów jednorazowych końcówek ( 25 PIN, 49 PIN lub 81 PIN). Nowatorskim pomysłem stała się możliwość zmiany częstotliwości fali radiowej (1 - 5 MHz). Głowica zabiegowa nieinwazyjna SRF to RF bipolarny z mocą do 60 W, mocą pobierania do 100 W i pulsacją impulsu: 1, 2, 5,10, 20 Hz.

Skuteczność działania zabiegu relift

   Frakcyjny termiczny lifting relift sprzętem Medika to kompleks innowacyjnych skutecznych metod. Każda z nich charakteryzuje się pewnym spektrum działań. Mikroigły powodują uszkodzenie komórek skóry, zmuszając je do włączenia procesów regeneracyjnych z pełną wydajnością. Nakłuwania skóry mikroigłami prowadzi do powstawania kolagenu w problematycznych obszarach skóry. W rezultacie wygładzone zostają nawet głębokie zmarszczki.

    Prąd o częstotliwości radiowej stymuluje regenerację komórek skóry i aktywuje aktywność fibroblastów. Synteza dodatkowych włókien kolagenu i elastyny odnawia struktury tkanki łącznej skóry, w wyniku, czego poprawia się jej konsystencja i koloryt. Zalety procedur zostały połączone w urządzeniu RFRAX LIFT: zasada mikroigły i wysokiej temperatury znana jest, jako typowa niechirurgiczna metoda liftingu z wykorzystaniem częstotliwości radiowych.

  Zabieg relift sprzętem najwyższej jakości pozwoli osiągnąć wszystkie wymienione efekty i zwrócić zainteresowania klientów którzy chcą odzyskać młodość i piękną skórę. Producent urządzeń dla salonów medycyny estetycznej Medika posiada w ofercie certyfikowany sprzęt RFRAX LIFT, który należy do najnowszych osiągnięć technologicznych i posiada wielokierunkowe zastosowanie. Kupując sprzęt od producenta można liczyć na długi okres gwarancji (30 miesięcy), możliwość liesingu, kredytowania oraz prefesjonalnego szkolenia posprzedażowego. Mogłeś do nas trafić szukając: skórę twarzy, poprawia sprężystość, młodszy wygląd, dermo face relift 45, nanieś krem, rozświetla przywraca blask, spłyca zmarszczki, tołpa dermo face relift.


Zobacz kategorie naszych urządzeń kosmetycznych i medycznych:


Fundusze europejskie Fundusze europejskie Fundusze europejskie