Urządzenie do liposukcji polskiego producenta

Wielofunkcyjne urządzenie do liposukcji

Mieszkańcy wielkich miast zmuszeni są żyć pod wieczną presją czasu, ale im bardziej tempo życia przyspiesza, tym bardziej ludzie cierpią na brak aktywności fizycznej. Jednocześnie współczesna osoba musi zawsze wyglądać zdrowo, być szczupła i wysportowana. Medycyna estetyczna oferuje dziś skuteczne i bezpieczne metody modelowania sylwetki. Z krótkim okresem rekonwalescencji po ekspozycji urządzenia do liposukcji z minimalnymi skutkami ubocznymi i gwarantowanym rezultatem. Kupując do salonu medycyny estetycznej kombajn kosmetyczny do korekty ciała kosmetolog nigdy nie pozostanie bez klientów.

Ultradźwiękowy sprzęt do liposukcji

    Liposukcja ultradźwiękowa to zabieg niechirurgiczny, który może znacznie zmniejszyć grubość warstwy tłuszczowej w kilku zabiegach. Firma Medika oferuje profesjonalne i certyfikowane wielofunkcyjne urządzenie do wykonania liposukcji ultradźwiękowej, którego jedną z funkcji jest redukcja tkanki tłuszczowej. Liposukcja ultradźwiękowa jest zabiegiem, podczas którego na skórę oddziałują promienie podczerwone powodując podwyższenie temperatury w tkankach. Kombajn kosmetyczny z funkcją liposukcji usprawnia metabolizm komórkowy a produkty jego przemiany są eliminowane z organizmu przez gruczoły potowe i układ krążenia. Ultradźwięki powodują uszkodzenie błony komórkowej złogów tłuszczowych zapewniając zmniejszenie cellulitu.

Nasze przykładowe produkty:

Wpływ procedury liposukcji na ciało

    Podczas zabiegu kosmetologicznego urządzenia do liposukcji działa na podskórne złogi tłuszczu za pomocą fal ultradźwiękowych. Wykonana procedura ultradźwiękowa jest w stanie całkowicie zastąpić liposukcję chirurgiczną.Ta metoda jest idealna dla kobiet, które niedawno rodziły. W tym okresie utrata masy ciała jest trudna z powodu braku równowagi hormonalnej. Wielofunkcyjne kombajny do liposukcji może wywierać efekt punktowy, usuwając nadwagę ze szczególnie problematycznych obszarach: biodrach, bokach, pośladkach i brzuchu. Procedura ultradźwiękowa pomoże w przypadkach, w których diety i sport były bezsilne.

   Prawidłowo wybrane sprzęty do liposukcji pomoże usunąć do 2 centymetrów tłuszczu w 1 zabiegu. Pacjenci nie odczuwają bólu ani dyskomfortu, więc środki przeciwbólowe nie są wymagane. Połączenie procedury ultradźwiękowej z masażem drenażu limfatycznego gwarantuje bardziej zauważalny efekt. Podczas zabiegu fale ultradźwiękowe z urządzenia wnikają głęboko pod skórę, dosłownie rozkładając nagromadzenie tłuszczu i stymulując ich naturalne wydalanie z organizmu. Fale ultradźwiękowe nie wpływają niekorzystnie na tkankę mięśniową ani głębsze warstwy skóry.  

Poszukiwane przez kosmetologów sprzęt do liposukcji

    Jedna z najpopularniejszych obecnie procedur modelowania sylwetki to wpływ na tkankę tłuszczową za pomocą ultradźwięków. Wybierając sprzęt do liposukcji, trzeba zwróć uwagę na jedno z najnowszych osiągnięć w dziedzinie pozbywania się nadmiaru tkanki tłuszczowej tzn. wielofunkcyjne urządzenie Premium i Basic firmy Medika. Jest to innowacyjne rozwiązanie do nieinwazyjnego usuwania niechcianych centymetrów w obwodzie za pomocą ultradźwięków.

   Zniszczone komórki tłuszczowe są wydalane z organizmu przez komórki odpornościowe. Wielofunkcyjne urządzenie do liposukcji fizycznie niszczy komórki tłuszczowe, to znaczy, że występuje zmniejszenie ilości tłuszczu podskórnego z powodu zmniejszenia liczby komórek, co daje stabilny wynik przez lata. Skoncentrowane ultradźwięki o wysokiej intensywności stosowane w technologii liposukcji ultradźwiękowej to technika, która pozwala po prostu, bez inwazyjnej interwencji, skutecznie usunąć niechcianą tkankę tłuszczową. Pacjenci po zabiegu przestrzegający zasad zdrowego stylu życia są zadowoleni z rezultatu i smukłej sylwetki.

Laserowe urządzenia do liposukcji

    Firma Medika oferuje także zakup laserowych urządzeń do liposukcji. Sprzedaje profesjonalny sprzęt kosmetyczny do klinik medycyny estetycznej i salonów kosmetologicznych. Wielofunkcyjne urządzenie pozwala na wykonanie korekcji twarzy i sylwetki bez interwencji chirurgicznej. Pod wpływem wiązki laserowej o długości 650nm oraz podczerwieni o długości 940nm komórki tłuszczowe nagrzewają się, rezonują. Ich ściany zewnętrzne się cieńsze, a następnie rozpuszczają się. Pozostałe elementy komórkowe wchodzą do ludzkiego układu wydalniczego i są usuwane z organizmu.

   Laserowy sprzęt do liposukcji – lipolaser DUO nie tylko eliminuje dodatkowe centymetry, ale także zapobiega problemowi rozstępów. Podczas zabiegu włókna kolagenu i elastyny. które są odpowiedzialne za elastyczność skóry, są podgrzewane. Pod wpływem ciepła z urządzenia laserowego kurczą się, co uruchamia naturalną regenerację tkanek.

Zalety lipolizy laserowym urządzeniem do liposukcji

  • Minimalnie inwazyjna interwencja
  • Zmniejszenie objętości obszarów problemowych
  • Idealnie gładka skóra w miejscu ekspozycji na wiązkę laserową
  • Nie ma potrzeby poważnej rehabilitacji, nie ma długoterminowych ograniczeń dla pacjentów.

Sprzęt do kosmetologii laserowej - urządzenia do liposukcji

    Zamawiając laserowe urządzenie do liposukcji w firmie Medika, w salonie urody otwierają przed klientami nowe perspektywy. Otrzymują oni możliwość szybkiego, sprawnego i bezbolesnego przeprowadzenia popularnych procedur korekcyjnych. Pacjent pozbywa się problemów bez nieprzyjemnych wrażeń, prawie natychmiast widzi wyniki pracy kosmetologa, a specjalista otrzymuje wdzięcznego klienta. Poza sprzętem klienci otrzymują szkolenie dla personelu pracującego z laserowym aparatem do liposukcji ultradźwiękowej. Współpraca z producentem Medika nie zakończy się, gdy zostanie kupione laserowe urządzenia do liposukcji. Klient otrzymuje wsparcie gwarancyjne i serwis posprzedażowy. Mogłeś do nas trafić szukając: fale radiowe, kombajny kosmetyczne, liposukcji ultradźwiękowej, makijaż permanentny, medycyna estetyczna, meble fryzjerskie, urządzenia kosmetyczne, peeling kawitacyjny, mezoterapia bezigłowa.


 

Zobacz kategorie naszych urządzeń kosmetycznych i medycznych:


Fundusze europejskie Fundusze europejskie Fundusze europejskie