Urządzenie do oksybrazji kosmetyczne, medyczne

Wielofunkcyjne urządzenie do oksybrazji

Kosmetologiczne urządzenie do oksybrazji to wielofunkcyjne narzędzie przeznaczone do głębokiego oczyszczania skóry. Peeling wodny wykorzystuje strumień sprężonego powietrza i wraz z solą fizjologiczną, jest niechirurgiczną, metodą rozwiązywania wielu problemów skórnych. Nie ma ograniczeń wiekowych, co znacznie rozszerza zakres jego zastosowania.

Zakup urządzenia do oksybrazji od producenta

    Medika prezentuje najnowszą generację innowacyjnego sprzętu kosmetologicznego do oxybrazji, złuszczania naskórka i odmładzania. Jako producent i dystrybutor firma oferujemy zakup kombajnu kosmetycznego w cenie producenta z możliwością bezpłatnego szkolenia w zakresie zasad jego działania. Korzystna oferta jest dostępna dla wszystkich zainteresowanych właścicieli klinik medycyny estetycznej i salonów kosmetologicznych. Z pomocą przedstawicieli producenta można zaoszczędzić, zawsze spełniać wymagania swoich pacjentów i być o krok przed konkurencją.

Nasze przykładowe produkty:

Możliwości wielofunkcyjnego urządzenia do oksybrazji z infuzją tlenową

    Wysoka wydajność i szybko widoczne wyniki to główne zalety nowego sprzętu polskiego producenta. Zakup produktów do oxybrazji zalecany jest do następujących zabiegów pielęgnacyjnych, regeneracyjnych i odmładzających.  

 • Oczyszczenie, złuszczenie, wygładzenie i odświeżenie naskórka
 • Odmładzanie naskórka
 • Nasycenie skóry tlenem, odżywienie
 • Rewitalizacja wrażliwej skóry
 • Stymulowanie syntezy kolagenu i elastyny
 • Wzmocnienie ścian naczyń krwionośnych
 • Eliminacja zatorów (drenaż limfatyczny) i aktywacja naturalnych procesów regeneracji i odnowy.

    Decydując się na urządzenie do oksybrazji, można pomóc swoim pacjentom rozwiązać większość problemów kosmetycznych skóry, eliminując jej wady i oznaki starzenia się bez dodatkowych kosztów. Kombajny wielofunkcyjne Medika z funkcją oxybrazji posiada wyłącznie oryginalne części i komponenty, których jakość spełnia normy UE.

Zalety urządzenia do oksybrazji

Nabycie innowacyjnego sprzętu oferuje wdrożenie procedur charakteryzujących się szeregiem zalet:

 • Sterylność
 • Bezbolesność
 • Brak okresu rekonwalescencji i rehabilitacji.

   Produkty do oxybrazji mają atrakcyjny nowoczesny design, ergonomiczny kształt i intuicyjny interfejs sterowania. Sprzęt można zainstalować w dowolnie wybranym miejscu w salonie urody, jest on w stanie pracować nieprzerwanie przez wiele godzin, jest niezbędny do nowoczesnych zabiegów pielęgnacyjnych i odmładzających.

Funkcje wielofunkcyjnego kombajnu, dzięki któremu może być wykonana oksybrazja

    Zaawansowane technologicznie kombajny do oksybrazji mają wiele funkcji działania, pozwalając na bezpośrednie przeprowadzanie zabiegu oxybrazji i terapii ultradźwiękowej. Ze względu na delikatny efekt, peeling wodny nie ma przeciwwskazań do stosowania nawet w szczególnie wrażliwych obszarach, chyba że są widoczne ostre stany zapalne. Intensywność uderzenia strumienia soli fizjologicznej jest regulowana przez zmniejszenie lub zwiększenie odległości od dyszy urządzenia do skóry, umożliwiając w ten sposób kontrolę głębokości oczyszczenia podczas zabiegu. Limfatyczny masaż drenażowy odmładza i odświeża twarz.

Wskazania do zastosowania aparatury do oksybrazji

 • Trądzik
 • Powiększenie porów
 • Plamy starcze, zaskórniki
 • Zmarszczki na twarzy
 • Zmniejszenie elastyczności skóry
 • Skóra naczyniowa, skłonna do podrażnień, wrażliwa
 • Skóra trądzikowa, zaskórniki
 • Niedotlenienie skóry
 • Przedwczesne starzenie.

    Jeśli właściciel salonu kosmetologicznego chce podnieść poziom usług i poszerzyć bazę klientów, rozwiązaniem jest zakup nowoczesnego, sprzętu Medika po cenach producenta. Po podjęciu decyzji o zamówieniu urządzenia, dzięki któremu może być przeprowadzona oksybrazja klient otrzyma wielofunkcyjne urządzenie (kombajn kosmetyczny). W zależności od wskazań pozwala wprowadzić różne substancje czynne, które korzystnie wpływają na stan naskórka. Jest to nowoczesna metoda czyszczenia, odpowiednia dla wszystkich kategorii wiekowych klientów. Stosowana regularnie wpływa także na skórę właściwą pobudzając syntezę włókien kolagenowych.

Korzyści z posiadania w salonie urody urządzenia do oxybrazji

    Opracowanie innowacyjnego urządzenia do oksybrazji i tlenoterapii jest wynikiem wielu lat badań nad dobroczynnymi właściwościami tlenu i jego wpływu na organizm ludzki. Polski producent Medika, tworząc aparaturę, wyposażył ją w maksimum funkcji i korzyści. Dzięki niemu kosmetolodzy mogą przeprowadzać zabiegi kosmetyczne mające na celu wyeliminowanie problemów estetycznych.

    Oxybrazja, dla której urządzenie do peelingu jest wyposażone w zmodernizowaną głowicę, stworzony strumień czystego tlenu i mezokoktajle pozwalają osiągnąć 95% absorpcji przydatnej substancji. Peeling gazowo-cieczowy, który pozwala na delikatne odnawianie skóry, jednocześnie masując i nasycając się przydatnymi elementami. Dodatkowe funkcje to możliwe przeprowadzenie procedury z poborem tlenu.

   Infuzja tlenowa to możliwość podłączenia butli z tlenem, co pozwoli na wprowadzenie O2 do problematycznych obszarów skóry na poziomie komórkowym. Dlatego, decydując się na zakup wielofunkcyjnego urządzenia do oksybrazji z tlenoterapią, kosmetolog będzie miał do dyspozycji 2 asystentów: sprzęt do zabiegów tlenowych i urządzenie do oxybrazji. Z firmą Medika oszczędza się pieniądze, czas i użyteczną przestrzeń salonu urody.

Obok mikrodermabrazji diamentowej to mezoterapia bezigłowa i właśnie oksybrazja są jednymi z częściej wybieranych zabiegów z zakresu medycyny estetycznej, zarówno w klinikach, jak też gabinetach kosmetycznych. Jest to zabieg dość przyjemny. Całą tajemnica jest strumień powietrza i soli fizjologicznej pod ciśnieniem, to on sprawia i jest odpowiedzialny za taki właśnie efekt. W celu realizacji i wykonania tego typu zabiegów konieczne jest posiadanie na wyposażeniu niezbędnego sprzętu i urządzeń medycznych. Sprzęt ten musi być obsługiwany przez odpowiednio przeszkolone i posiadające kwalifikacje do jego przeprowadzenia i wykonywania osoby. Tylko wtedy możemy mówić nie tylko o komforcie pacjentów. A samo wykonanie zabiegu oxybrazja ma w ogóle sens i przyniesie oczekiwane efekty i rezultaty.

Profesjonalne produkty medyczne znaleźć można w naszej hurtowni. Oxybrazja jest tylko jednym z wielu zabiegów, które można przeprowadzić za pomocą produktów z naszej oferty. Posiadamy sprzęty dedykowane pod konkretne z nich oraz uniwersalne, wielofunkcyjne kombajny kosmetyczne, które doskonale zdadzą egzamin w mniejszych gabinetach kosmetycznych. Masz pytania lub wątpliwości? Zadzwoń bądź napisz e-mail. Nasi pracownicy chętnie odpowiedzą na pytania dotyczące naszej oferty. Numer telefonu, adres e-mail oraz inne przydatne informacje znajdziecie Państwo na naszej stronie internetowej, do której przejrzenia serdecznie zapraszamy. Warto się z nami skontaktować, gdyż pomożemy wybrać aparaturę dostosowaną do Państwa oferty, odpowiadającą  potrzebom i oczekiwaniom. Jeśli jest taka możliwość, możesz z niej skorzystać i na pewno warto. Odpowiednio dobrane sprzęty z pewnością przyniosą pożądane efekty i rezultaty. Dzięki nim i  będzie można rozszerzyć ofertę wykonywanych usług o zabiegi takie jak choćby oxybrazja, mikrodermabrazja i inne zabiegi na skórę (różne jej warstwy), które można przeprowadzić za ich pomocą. Do każdego zakupionego u nas produktu dołączona jest instrukcja obsługi, aby jeszcze lepiej poznać i przyswoić wszystkie jego funkcje i możliwości. Na pierwszy rzut oka wydawać się może, że to sporo danych, jednak ich obsługa jest prosta i intuicyjna. Zachęcamy to lektury naszych pozostałych wpisów oraz artykułów i do poszerzania wiedzy na temat zabiegów i technologii stosowanych w medycynie estetycznej. Mamy nadzieję, że poruszane tematy okażą się choć w najmniejszym stopniu pomocne i przydatne.

Zobacz kategorie naszych urządzeń kosmetycznych i medycznych:


Fundusze europejskie Fundusze europejskie Fundusze europejskie