Urządzenie do mikrodermabrazji, polski producent

Wielofunkcyjne urządzenie do mikrodermabrazji

Zobacz profesjonalne kombajny kosmetyczne z opcją mikrodermabrazji.

Urządzenie do mikrodermabrazji jest profesjonalnym sprzętem do precyzyjnego mechanicznego złuszczania powierzchni skóry w celu odmłodzenia lub usunięcia wad. W przeciwieństwie do klasycznego peelingu mechanicznego procedura mikrodermabrazji diamentowej nie ma ograniczeń, co do rodzaju skóry i wieku, nie wymaga znieczulenia i nie powoduje długiego i bolesnego okresu rehabilitacji. Natychmiast po zabiegu (10-30 minut) pacjent może powrócić do normalnego rytmu życia, pod warunkiem regularnego stosowania kremu przeciwsłonecznego i zaprzestania opalania się na otwartym słońcu.

Cechy urządzenie do mikrodermabrazji diamentowej

    Urządzenie do diamentowej mikrodermabrazji jest wyposażone w niezbędne dysze z powłoką diamentową. Parametry cząstek diamentowych mogą być różne, co pozwala wybrać opcję do oczyszczania wrażliwej, normalnej lub zrogowaciałej skóry.

Zalety urządzenia do mikrodermabrazji diamentowej

  • minimum przeciwwskazań
  • Krótki okres rekonwalescencji

    Mikrodermabrazja diamentowa to procedura do precyzyjnego mechanicznego złuszczania skóry twarzy oraz i innych części ciała za pomocą najmniejszego materiału ściernego. Ze względu na natychmiastowy wynik i minimalny dyskomfort somatyczny liczba osób, które chcą zamówić ten rodzaj peelingu, jest zawsze bardzo wysoka. Ponadto dokładne złuszczenie powierzchni skóry jest często obowiązkowym krokiem przygotowawczym do głębokiego podawania preparatów terapeutycznych (mezoterapia) lub innych skomplikowanych procedur.

   Firma Medika jest producentem wielofunkcyjnych urządzeń do mikrodermabrazji i oferuje zakup innowacyjnego sprzętu (kombajnu kosmetycznego) po cenach producenta. Certyfikowanemu wyposażeniu salonów kosmetycznych, klinik i centrów spa towarzyszy długa gwarancja i profesjonalna obsługa posprzedażna. Urządzenie wielofunkcyjne gwarantuje stosowanie dowolnej konfiguracji 10 modułów w 18 technologiach, dając kosmetologom możliwość skorzystania z nowych funkcje w każdym momencie eksploatacji.

Nasze przykładowe produkty:

Urządzenie do mikrodermabrazji - procedura

    Przed rozpoczęciem procedury mikrodermabrazji kosmetolog przemywa skórę środkiem antyseptycznym, usuwając resztki makijażu i inne zanieczyszczenia. Następnie wybiera dyszę odpowiednią do średnicy i wielkości ścierniwa. Najmniejszy natrysk stosuje się na twarz i szyję. Większy materiał ścierny pozwala poradzić sobie z szorstką skórą na przykład na łokciach i kolanach.

   Podczas zabiegu urządzeniem do mikrodermabrazji kosmetolog powoli, delikatnie i z niewielkim naciskiem przesuwa dyszę kilka razy nad wybranym obszarem. Wszystkie złuszczone cząstki są natychmiast usuwane z powierzchni skóry dzięki aktywnemu wchłanianiu sprężarki i osadzają się na wkładce filtra. Aby zmniejszyć ryzyko procesów zapalnych i przejawów przekrwienia, pod koniec zabiegu kosmetolog stosuje specjalny produkt kosmetyczny, który przyspiesza regenerację skóry. Sklep internetowy producenta sprzętu kosmetologicznego Medika oferuje zakup urządzenia do mikrodermabrazji wyposażonego w duży zestaw dodatkowych funkcji. Jest to racjonalne rozwiązanie, dzięki któremu salon oszczędza, poszerzając listę usług i ich jakość.

Inne zalety urządzenia do mikrodermabrazji diamentowej

    Decydując się na zakup urządzenia do mikrodermabrazji diamentowej od firmy Medika, klient otrzymuje sprzęt kosmetyczny, który jest całkowicie gotowy do użycia z zestawem głowic, dysz i filtrów jednorazowych. Przednia część głowicy pokryta jest drobnym kryształkami diamentu.

Główne wskazania i zalecenia dotyczące stosowania urządzenia do mikrodermabrazji diamentowej:

  • Ogólne odmłodzenie dzięki usunięciu zrogowaciałych warstw naskórka
  • Płytkie zmarszczki (kurze łapki), blizny, rozstępy
  • Przebarwienia i zaskórniki
  • Trądzik i negatywne skutki trądziku
  • Czyszczenie i zwężanie porów
  • Wygładzanie kolorytu skóry.

    Korzystając z kompleksowych usług, można nie tylko kupić sprzęt do salonów kosmetologicznych, ale także zamówić bezpłatny profesjonalny kurs szkoleniowy na ten temat. Kombajn kosmetyczny Medika Premium i Basic przeznaczony jest do przeprowadzania zabiegów mających na celu poprawę, odmłodzenie skóry i wyeliminowanie jej wad. Osiągnięcie pozytywnego wyniku jest gwarantowane przez funkcje i wyposażenie urządzenia. Procedury te można przeprowadzić niezależnie lub kompleksowo. Większość z nich wykazuje doskonałą kompatybilność, co pozwala uzyskać szybki widoczny efekt, który utrzymuje się przez długi czas.

   Kombajn kosmetologiczny z funkcją mikrodermabrazji spełnia standardy, jakości Unii Europejskiej. Jest ergonomiczny, stylowy wygląd pasuje do każdego wnętrza gabinetu kosmetycznego. A co jest ważne urządzenie do zabiegu mikrodermabrazji bardzo szybko się zwraca i zaczyna przynosić realne dochody. Z jego pomocą nowicjusze i doświadczeni specjaliści szybko osiągają uznanie pacjentów i sukces. Mogłeś do nas trafić szukając: zabieg mikrodermabrazji, domowej mikrodermabrazji, złuszczanie naskórka.

W naszym sklepie i hurtowni znajdziesz większą liczbę produktów medycznych, za pomocą których przeprowadzisz i wykonasz różnego typu zabiegi z zakresu kosmetologii i medycyny estetycznej. Dzięki podziałowi na kategorie znalezienie konkretnego urządzenia nie będzie stanowić większego problemu.

Możesz skorzystać też z funkcji sortuj według i zaznaczyć takie parametry jam między innymi: cena, rodzaj zabiegu (w tym wypadku mikrodermabrazja diamentowa), ilość produktów na stanie, inne zabiegi kosmetyczne możliwe do wykonania, popularność, rodzaj problemu do wyeliminowania (pory, zmarszczki, itd.) i wiele innych.

Przy wykorzystaniu kombajnów kosmetycznych, które posiadamy w ofercie, przeprowadzisz najbardziej popularne zabiegi, które są pożądane wśród klientek.

Zapraszamy do kontaktu. Chętnie odpowiemy na Państwa pytania. 

Zobacz kategorie naszych urządzeń kosmetycznych i medycznych:


Fundusze europejskie Fundusze europejskie Fundusze europejskie