Sprzęt kosmetyczny do salonu kosmetycznego

Jaki sprzęt kosmetyczny kupić do salonu urody?

Zobacz sprzęt kosmetyczny naszej produkcji.

Wchodząc na stronę producenta sprzętu kosmetycznego można zapoznać się z katalogiem profesjonalnych urządzeń do kosmetologii. Wszystkie prezentowane urządzenia do pielęgnacji twarzy, korekcji ciała i odmładzania można kupić w firmie Medika, skorzystać ze szczegółowych konsultacji dotyczące kosmetologii sprzętowej. W przypadku sprzedaży sprzętu kupujący otrzymuje gwarancję producenta, szkolenie i serwis posprzedażny. Firma oferujemy szeroką gamę własnych produktów dla kosmetologów i salonów kosmetycznych. Szybkie porównanie urządzeń pomoże wybrać i kupić modele w najnowszej technologii z zestawem różnych funkcji.

Wielofunkcyjny sprzęt kosmetyczny - kombajn kosmetyczny

    Bezpośrednio od producenta można kupić profesjonalny i certyfikowany sprzęt kosmetyczny do modelowania sylwetki, przeznaczony do salonów kosmetycznych i klinik medycyny estetycznej. Urządzenia wielofunkcyjne, czyli kombajny kosmetyczne przeznaczone są pielęgnacji skóry twarzy i ciała. Modele są wyposażone między innymi w następujące funkcje:

  • Peeling ultradźwiękowy - oczyszczanie skóry z zanieczyszczeń, w oparciu o zdolność ultradźwięków do usuwania martwych komórek naskórka. Jednocześnie cera zostaje wyrównana, blizny potrądzikowe zostają wygładzone, a skóra właściwa staje się bardziej elastyczna.
  • Lifting RF - odmładzanie skóry za pomocą fal radiowych, osiągane poprzez restrukturyzację włókien kolagenowych i stymulację syntezy własnego kolagenu.
  • Mikrodermabrazja diamentowa - to sposób mechanicznego złuszczania skóry twarzy i ciała za pomocą urządzeń kosmetycznych wyposażonych w głowice pokryte cząsteczkami diamentowymi. W wyniku zabiegu eliminowane są nieregularności skóry, blizny potrądzikowe, pigmentacja związana z wiekiem.
  • Mezoterapia bezigłowa -  wprowadzenie preparatów terapeutycznych i kosmetycznych do głębszych warstw skóry właściwej bez iniekcji. W przeciwieństwie do jonorezy fale ultradźwiękowe pomagają wprowadzić całe molekuły substancji, wielokrotnie zwiększając ich działanie.

    Wszystkie urządzenia wielofunkcyjne zajmują niewiele miejsca do pracy w salonie piękności lub salonie kosmetologicznym. Ze względu na prostotę użytkowania pozwalają one obsługiwać dużą liczbę klientów dziennie i spłacać koszt zakupu w możliwie najkrótszym czasie.

Nasze przykładowe produkty:

Jak wybrać odpowiedni sprzęt kosmetyczny do pielęgnacji ciała?

Wybierając sprzęt kosmetyczny do pielęgnacji ciała do salonu medycyny estetycznej, warto wziąć pod uwagę szereg czynników:

  • Specyfikacje techniczne
  • Wygoda panelu sterowania
  • Kompletny zestaw
  • Wymiary.

   Jeśli właściciel salonu chce dokonać zakupu wielofunkcyjnego kombajnu kosmetycznego może skorzystać ze strony internetowej lub załatwić sprawę telefonicznie.

Specjalistyczny sprzęt kosmetyczny

    Firma Medika oferuje sprzęt kosmetyczny do radioliftingu twarzy i ciała, opracowany przez polskiego producenta, z uwzględnieniem życzeń kosmetologów i najbardziej odpowiedni do stosowania w salonach kosmetycznych, klinikach medycyny estetycznej. Profesjonalne urządzenia do liftingu RF to nowoczesny sprzęt do odmładzania i napinania skóry twarzy i ciała. Ekspozycja na częstotliwość radiową podnosi temperaturę do 42-60 stopni, uruchamiając mechanizm odnowy komórek i wzmacniając syntezę własnego kolagenu. Po 2-3 zabiegach kosmetycznych zauważalne są efekty odmłodzenia: skóra twarzy jest napięta, zwiększona elastyczność skóry właściwej, objawy cellulitu na ciele są zmniejszone, drobne zmarszczki są wygładzone.

   Zabiegi kosmetyczne z użyciem sprzętu kosmetycznego RF mikroigłowy są absolutnie bezbolesne, doskonale tolerowane przez pacjentów w wieku od 25 do 60 lat. Często urządzenia z ekspozycją na częstotliwości radiowe mają dodatkowe funkcje i pozwalają na wykonywanie procedur takich jak biorewitalizacja, mezoterapia. Mamy wyraźniejsze odmłodzenie i napięcie skóry, pomaga pozbyć się cieni i worków pod oczami, powiększonych porów, stymuluje drenaż limfatyczny i usuwanie toksyn z organizmu.

HIFU do liftingu - urządzenie do niechirurgicznego odmładzania

    Jednym z najpopularniejszych zabiegów w kosmetologii jest lifting twarzy, dzięki któremu można przywrócić skórze świeży i młody wygląd. Nowoczesne technologie nie stoją w miejscu, więc mniej traumatyczne niechirurgiczne metody zastąpiły zwykłe operacje plastyczne. Urządzenie do liftingu to najnowszy sprzęt kosmetyczny w technologii HIFU, pomaga wygładzić głębokie zmarszczki na czole, oczach i wargach, aby napiąć owal twarzy, skóry na szyi i innych problematycznych obszarach ciała. Procedury pozwalają uzyskać zauważalny wynik w ciągu zaledwie jednej procedury.

Zyskowny zakup sprzętu kosmetycznego HIFU w Medika

    Firma oferuje urządzenie HIFU w cenie producenta, które należy do bardziej popularnego sprzęt kosmetycznego do liftingu. Doświadczeni pracownicy pomogą dokonać wyboru i zademonstrują działanie dowolnego urządzenia. Po zakupie istnieje możliwość skorzystania ze szkolenia, które prowadzi profesjonalista, zapewniający wsparcie również w trakcie eksploatacji urządzenia w salonie kosmetologicznym.

Zobacz kategorie naszych urządzeń kosmetycznych i medycznych:


Fundusze europejskie Fundusze europejskie Fundusze europejskie