Sprzęt do ultradźwięków, kosmetyczne urządzenia

Leczenie ultrasonograficzne nie jest innowacją, ale początkowo zostało zaadaptowane w dziedzinie medycyny, a później, podobnie jak wiele innych metod, zostało zastosowane w kosmetologii sprzętowej. Sprzęt do ultradźwięków posiada dysze o specjalnej powierzchni, na której pod działaniem generatora powstają oscylacje z częstotliwością, których ludzie nie słyszą. Fale ultradźwiękowe są przekazywane do specjalnej głowicy ultradźwiękowej, która zaczyna działać w celu uzyskania określonych wibracji, która jest z pewnością niewidoczna dla oczu, ale podczas zabiegu można ją wyczuć na skórze, ponieważ ciepło rozprzestrzenia się na obszar zabiegowy.

Sprzęt do ultradźwięków dla salonów medycyny estetycznej

   W kosmetologii sprzętowej terapia ultradźwiękowa jest stosowana od bardzo wielu lat. W tym czasie pojawiło się dużo metod, które pozwalają rozwiązać szereg problemów estetycznych: peeling ultradźwiękowy, fonoforeza, liposukcja ultradźwiękowa, kawitacja.

   W firmie Medika właściciel salonu kosmetologicznego może kupić urządzenia do terapii ultradźwiękowej, które pozwolą zaoferować klientom salonu usługi: oczyszczanie skóry, zabiegi przeciwzmarszczkowe, lifting, usuwanie cellulitu, modelowanie sylwetki itp.

Możliwości terapii ultradźwiękowej w kosmetologii

     Możliwości terapii ultradźwiękowej są ogromne i dlatego cieszą się uznaniem pacjentów i kosmetologów. Przeprowadzanie zabiegów wykorzystujących nowoczesne aparaty do ultradźwięków powoduje efekt odmładzający, lifting który doskonałe napinanie skóry, niwelowanie obrzęków itd. Co wyróżnia ultradźwięki? Pod ich wpływem górne warstwy skóry nie ściskają się ani nie rozciągają, to znaczy skóra nie odkształca się mechanicznie.

   Fale ultradźwiękowe przedostają się w głąb skóry, wykonując mikromasaż na poziomie komórkowym. Efektem jest pobudzanie produkcji kolagenu i elastyny, wskutek czego dochodzi do wzmocnienia struktury tkanki łącznej i poprawienia elastyczność skóry. Usprawniony metabolizm komórkowy przyczynia się do lepszego krążenia krwi i przepływu limfy oraz efektywniejszego odżywiania tkanek.

Nasze przykładowe produkty:

Peelingi ultradźwiękowe

   Procedura peelingu ultradźwiękowego wykorzystuje pomocnicze środki kontaktowe. Z reguły są to żele, ale czasami stosuje się również kremy. Kosmetyki te pomagają ultradźwiękom pracować na głębszych warstwach skóry właściwej. Ponadto zawierają kwas hialuronowy, którego z wiekiem brakuje w ludzkiej skórze. Ultradźwięki sprzęt wykonuje peeling, który jest rodzajem oczyszczania skóry, jest procedurą, która daje doskonałe wyniki. Ultradźwiękowe urządzenia oczyszczające, jak sama nazwa wskazuje, działają na skórę za pomocą fal ultradźwiękowych, ale jaki efekt dają klientom salonów kosmetologicznych.

   Procedury ultradźwiękowe są stosowane przede wszystkim przez osoby, które widzą problem w lustrze: zwiotczałą i obwisłą skórę z małymi i głębokimi zmarszczkami. Ponadto procedura jest odpowiednia dla osób, które cierpią na niedostateczne krążenie krwi, mają nierównomierną cerę i mieszany typ skóry. Jak wspomniano powyżej, oprócz peelingu urządzenia i aparatu do ultradźwięków pełnią również funkcję terapii ultradźwiękowej, zwanej także fonoforezą. Taka terapia ma wpływ na skórę w celu leczenia blizn, eliminacji cellulitu i stanów zapalnych skóry. Proces ten odbywa się przy użyciu specjalnych głowic o różnych średnicach powierzchni roboczej. W zależności od wielkości stosuje się je do twarzy, ciała i okolic oczu.

Ultradźwięki sprzęt do fonoforezy

   Podczas zabiegu tkanka jest podgrzewana, co wywołuje pewne reakcje organizmu na określony obszar skóry. Dochodzi do usprawnienia procesu gojenia się uszkodzonych tkanek, komórki produkują pewne substancje które wpływają na odmłodzenie i wzbogacanie komórek tlenem, oraz innymi wartościowymi składnikami. Zatem fonoforeza powoduje wyrównanie kolorytu skóry, usuwa przebarwienia, działa odmładzająco i przygotowuje skórę do nasycenia składnikami kosmetycznymi używanymi po zabiegu. Warto zauważyć, że główną zaletą ultradźwiękowych środków do oczyszczenia twarzy jest bezbolesność procedur.

Powody, dla których warto kupić aparat do ultradźwięków w firmie Medika

   Można kupić aparat do ultradźwięków do swojej działalności zawodowej, odwiedzając odpowiednią sekcję strony internetowej producenta sprzętu dla medycyny estetycznej Medika. Dlaczego warto zaufać tej firmie?

  • Nie trzeba martwić się szkoleniem kosmetologów do pracy ze sprzętem do ultradźwięków. Eksperci nauczą personel efektywnego wykorzystania sprzętu w praktyce.
  • Pracownicy Medika pomagają klientom w wyborze urządzeń do terapii ultradźwiękowej, biorąc pod uwagę ważne cechy salonu piękności, zakresy usług i dostępnego sprzętu.
  • Jakość urządzeń pozwala zaoferować przedłużoną gwarancję do 30 miesięcy.
  • Nie trzeba szukać specjalistów, aby dalej serwisować zakupiony od firmy sprzęt. Eksperci zapewniają serwis gwarancyjny i pogwarancyjny, wsparcie serwisowe przez cały okres użytkowania produktu.
  • Można kupić urządzenia, aparat do ultradźwięków po cenie producenta, bez pośredników. Jednocześnie każde urządzenie będzie w 100% niezawodne, w końcu pochodzi on producenta, który ma nienaganną reputację.

Mogłeś do nas trafić szukając: aparat do ultradźwięków, aparaty do ultradźwięków, aparat do terapii ultradźwiękowej, ultradźwięki sprzęt, redukcja tkanki tłuszczowej z wykorzystaniem ultradźwięków, terapia ultradźwiękowa, fale dźwiękowe, leczenia zespołów bólowych ultradźwiękami o określonej częstotliwości, urządzenia do terapii ultradźwiękami wysokiej częstotliwości, leczenie chorób zwyrodnieniowych za pomocą ultradźwięków, leczenie rwy kulszowej przy pomocy fali ultradźwiękowej.

Zobacz kategorie naszych urządzeń kosmetycznych i medycznych:


Fundusze europejskie Fundusze europejskie Fundusze europejskie