Sprzęt do peelingu kawitacyjnego, Zabiegi

Sprzęt do peelingu kawitacyjnego - głębokie oczyszczanie skóry

Dzięki niemu można odmłodzić skórę, zmniejszyć objawy związane z wiekiem, wyleczyć cellulit, nadmiar fałd tłuszczu, wygładzić zmarszczki i usunąć blizny. Ponadto ultradźwięki są w stanie wprowadzić substancje lecznicze (fonoforeza), co znacznie zwiększa efekt terapeutyczny elastycznych fal dźwiękowych. Urządzenie do peelingu kawitacyjnego działa z wykorzystaniem fali ultradźwiękowej, która po ekspozycji na mokrą skórę wywołuje efekt kawitacji.

Sprzęt do peelingu kawitacyjnego - istota metody

   Jeśli potrząśnie się butelką oleju słonecznikowego, można będzie zobaczyć, jak małe pęcherzyki które pękają jeden po drugim. Jeśli ultradźwięki o określonej częstotliwości są skierowane na komórki, zaczną się w nich również tworzyć mikropęcherzyki. Pękają, uwalniają energię, która następnie usuwa martwe komórki.

   Peeling kawitacyjny to nieinwazyjne i bezbolesne oczyszczanie skóry. Dzięki tej procedurze martwe komórki i inne zanieczyszczenia (pozostałości makijażu, kurz) są usuwane z powierzchni skóry. Oczyszczona skóra zyskuje świeżość i blask. Ponadto, dzięki specjalnej głowicy do peelingu tego typu, możliwe jest przeprowadzenie procedury sonoforezy w celu większego wnikania substancji aktywnych w głąb skóry.

   Sprzęty do takiego peelingu spełniają bardzo ważną rolę w przygotowaniu skóry do innych procedur medycyny estetycznej, oczyszczona skóra dużo lepiej będzie przyjmowała składniki odżywcze z ampułek. Wibracje ultradźwiękowe przedostając się w głąb skóry usprawnią mikrokrążenie i przepływ płynów tkankowych.

Nasze przykładowe produkty:

Zadania sprzętu do peelingu kawitacyjnego

   Oczyszczanie ręczne może nastręczać wiele trudności, dlatego producent urządzeń do salonów medycyny estetycznej Medika wykonał kombajn kosmetyczny (urządzenie wielofunkcyjne), którego jedną z funkcji jest właśnie kawitacyjny peeling, co w połączeniu z sonoforezą (wprowadzenie w głąb skóry substancji czynnych) zapewnia klasyczne oczyszczanie.

   Energia rozpadających się pęcherzyków wytwarza tak mocną falę uderzeniową, że dochodzi do oczyszczenia skóry nie tylko z martwych komórek, ale również z nadmiernego wytwarzania łoju i toksyn. W tym przypadku skóra właściwa nie nagrzewa się, co pozwala kosmetologom wykorzystać sprzęt tego typu do pielęgnacji skóry wrażliwej.

Wskazania do stosowania sprzętu

   Urządzenia do mogą być stosowane do wszystkich rodzajów skóry, zapewniają: oczyszczanie skóry (usuwają martwy naskórek), poprawę krążenie krwi, dotlenienie i odżywianie skóry, zwiększoną przepuszczalność błony komórkowej.

Efekty wykorzystania sprzętu do peelingu kawitacyjnego

Kosmetolog wykonując zabieg z użyciem i za pomocą sprzętu tego typu może zapewnić:

  • Odblokowanie gruczołów łojowych
  • Oczyszczanie i odnowienie skóry
  • Wzrost zdolności absorpcyjnych substancji czynnych z preparatów
  • Poprawę odcienia skóry
  • Stymulację metabolizmu komórkowego
  • Redukcję trądziku.

Peeling kawitacyjny - korzyści z procedury

 Sprzęty do kawitacyjnego peelingu powodują, że procedura jest nieinwazyjna, zapewnia szybkie i bezbolesne oczyszczanie skóry, natychmiastowy i trwały efekt, brak dyskomfortu podczas zabiegu i zdolność do rozwiązania wielu indywidualnych problemów skórnych. Urządzenie wielofunkcyjne Medika Premium i Basic zostało wyposażone w 10 modułów oraz 18 unikalnych technologii, wśród których znajduje się peeling kawitacyjny i sonoforeza. Ponadto producent wprowadził autorski program głębokiego oczyszczania (dezinkrustacja), program z modułem mikroprądów tzn. impulsów elektrycznych o bardzo małym natężeniu, rzędu 10-800 µA. A także program jonoforeza, czyli wprowadzanie składników odżywczych w skórę.

Peeling kawitacyjny sprzęt wzbogacony o sonoforezę

   Cząsteczki w produktach do pielęgnacji skóry są zwykle zbyt duże, aby przejść przez barierę naskórkową. Sonoforeza pomaga nawilżyć, nasycić najgłębsze warstwy skóry właściwej tlenem i substancjami odżywczymi. Właściwie dobrany kompleks preparatów kosmetycznych może rozwiązać wiele indywidualnych problemów: pozbyć się niechcianych zmarszczek i przejawów cellulitu, zwiększyć napięcie skóry i mięśni. Technologia umożliwia przenikanie aktywnych składników do tkanek pod wpływem fal dźwiękowych. Sonoforeza, jako jedna z funkcji sprzętu do kawitacji (kombajn kosmetyczny) wiąże się z przeprowadzaniem mikromasażu usprawniając krążenie krwi w skórze oraz odbudowę uszkodzonych tkanek.

Wskazania i efekty sonoforezy

    Wskazaniem do stosowania sonoforezy jest: walka z trądzikiem (mikrowibracja ultradźwiękowa zabija mikroorganizmy odpowiedzialne za powstawanie i rozwój trądziku i stanów zapalnych) poprawa krążenia krwi, nawodnienie suchej skóry, wyrównanie kolorytu skóry, lepsze przyswajanie przez skórę substancji aktywnych.

Efekty zabiegu za pomocą sprzętu do kawitacyjnego peelingu w połączeniu z sonoforezą to: szybkie i bezbolesne czyszczenie wszystkich rodzajów skóry, normalizacja gruczołów łojowych, dopływ tlenu i odżywianie komórek skóry, nawilżenie i regeneracja, zwiększenie elastyczności skóry. Mogłeś do nas trafić szukając: peeling kawitacyjny sprzęt, urządzenie do peelingu kawitacyjnego, skin scrubber, twoich danych osobowych, zaufani partnerzy, martwego naskórka, urządzenia kosmetyczne, wyrażenie zgody jest dobrowolne.

Masz pytania? Napisz na adres e mail podany na stronie lub zadzwoń.

Zobacz kategorie naszych urządzeń kosmetycznych i medycznych:


Fundusze europejskie Fundusze europejskie Fundusze europejskie