Sprzęt do oksybrazji, Kosmetyczne urządzenia medyczne

Sprzęt do oksybrazji - skuteczne i bezbolesne złuszczanie naskórka

Zobacz nasze kombajny kosmetyczne z funkcją oksybrazji.

Procedura z zakresu medycyny estetycznej oksybrazja znana jest z wykorzystywania powietrza i cieczy. Aparatura do oksybrazji ma wbudowaną pompę powietrza i dodatkowy wylot do butli z tlenem. Zabieg ten to nic innego jak mechaniczne złuszczanie naskórka, podczas którego czynnikiem peelingującym jest przepływ soli fizjologicznej. Odbywa się to pod ciśnieniem sprężonego powietrza przez specjalnie zaprojektowany dozownik. Z tej metody złuszczania naskórka mogą skorzystać wszyscy, bez względu na wiek i płeć, nawet osoby o bardzo wrażliwej skórze, posiadające cerę naczyniową.

Zadania sprzętu do oksybrazji

    Zapotrzebowanie na zabiegi złuszczania naskórka stale rośnie, dlatego salony urody starają się wprowadzać do swojej oferty takie procedury. Rozważając zakup sprzętu do oksybrazji, warto pomyśleć czy opłaci się zakup pojedynczego urządzenia. Bardziej funkcjonalne są kombajny kosmetyczne, dzięki którym można poszerzyć ofertę salonu o wiele innych i przynoszących zyski procedur.  

   Kuracja kosmetologiczna  z zastosowaniem sprzętu do wykonania oksybrazji wpływa na skórę właściwą, stymulując syntezę włókien kolagenu i elastyny. Umożliwia to zwiększenie elastyczności skóry i zmniejszenie zmarszczek powierzchniowych. Oxybrazja pomaga usuwać zaskórniki, redukuje sebum i działa na bakterie beztlenowe odpowiedzialne za powstawanie trądziku. Wskazania do stosowania to skóra wymagająca odmłodzenia, nawilżania i odżywiania, oczyszczenia, przy nadmiernym wydzielaniu łoju, skóra z cellulitem, bliznami i zmarszczkami.

Efekty wykorzystania sprzętu

   Kosmetolog wykonując zabieg z użyciem sprzętu do oksybrazji może spowodować odnowienie i nawilżenie skóry tlenem, co wpływa na oczyszczenie a także wzmocnienie naczyń krwionośnych odpowiedzialnych za transport krwi w organizmie. Procedura wspiera redukowanie trądziku różowatego, niweluje symptomy trądziku pospolitego poprzez unieszkodliwianie beztlenowców. Ponadto specjalista pracując na urządzeniu wielofunkcyjnym (kombajn kosmetyczny) zapewnia pacjentowi złagodzenie ewentualnych stanów zapalnych skóry, wygładzenie blizn o różnym podłożu w tym potrądzikowych.  Sprzęty do zabiegu oksybrazji redukują rozstępy, stabilizuje gruczoły łojowe, poprawia koloryt skóry redukuje zmarszczki.

Nasze przykładowe produkty:

Zalety sprzętu do oksybrazji

   Podczas procedury peelingu mechanicznego wykonywanego sprzętem do oksybrazji następuje złuszczanie naskórka wrażliwej skóry i skłonnej do zmian naczyniowych. Stymulacja rogowacenia i regularne zabiegi wpływają, na jakość skóry właściwej, stymulują produkcję naturalnych włókien zwiększając elastyczność skóry. Peeling wodno-tlenowy to innowacyjna procedura wykonywana przez dwufazowy strumień składający się z kropelek soli i powietrza. 

   Oksybrazja z powodu braku podrażnienia po zabiegu nazywa się miękką dermabrazją. Oprócz peelingu sprzęt do oxybrazji pomaga nawodnić i dotlenić skórę. Wyposażając salon medycyny estetycznej w urządzenia do przeprowadzenia oksybrazji należy zwrócić uwagę na posiadany przez urządzenie zakres ciśnienia, ponieważ to właśnie ten czynnik odpowiada za efekty, jakie zostaną uzyskane podczas zabiegu. Wysokiej, jakości sprzęt posiada ciśnienie od 6 do 10 bar. Ostateczny efekt peelingu woda-tlen jest często porównywany z mikrodermabrazją kordunem.

Czym się kierować wybierając kombajny do oksybrazji?

    Jak już wspomniano, po zabiegu kosmetologicznym sprzętem, skóra staje się miękka, nawilżona i nasycona tlenem. Urządzenie wielofunkcyjne z funkcją oksybrazji pracuje przy pomocy strumienia sprężonego powietrza w połączeniu z solą fizjologiczną, istnieje możliwość podłączenia butli z tlenem i regulacji dawkowania soli fizjologicznej. Ciśnienie robocze urządzenia wynosi 8 bar, natomiast ciśnienie pompy 9 bar, przy mocy wyjściowej 400W. Sól fizjologiczna jest aseptyczną mieszaniną chlorku sodu w wodzie i efektywnie ogranicza wszelkiego rodzaju stany zapalne a także nawadnia i zmiękcza skórę.

    Medika Premium i Basic to wielofunkcyjne urządzenia kosmetyczny produkowany w Polsce. Optymalne rozwiązanie dla salonów kosmetycznych, klinik medycyny estetycznej i SPA. Jest to nowoczesny i praktyczny sprzęt z możliwością indywidualnego wyboru funkcji zgodnie z życzeniem klienta. Urządzenie jest wyposażone w kolorowy monitor dotykowy.

    Kluczowymi wymaganiami dla urządzeń medycyny estetycznej takich jak sprzęty do oksybrazji są zgodność ze specyfikacjami, łatwość konserwacji, ładny design. Połączenie tych czynników, które odpowiadają, za jakość pracy oraz efekt zabiegów, pomaga zaoszczędzić czas i zwiększyć opłacalność zabiegów. Aby uzyskać informacje na temat gwarancji niezawodności sprzętu producenta Medika należy, skontaktować się z przedstawicielem firmy, która działa nie tylko w tym profilu, ale również sprzedaje preparaty do różnych zabiegów, igły, barwniki oraz materiały eksploatacyjne niezbędne w salonach kosmetologicznych. Mogłeś do nas trafić szukając: włókien kolagenowych, mikrodermabrazji diamentowej.

Nasza hurtownia oferuje kombajny kosmetyczne, za pomocą których można wykonać szereg zabiegów z zakresu medycyny estetycznej, jak choćby oxybrazja, czy peeling. Nasz sprzęt wykorzystuje nowoczesne technologie, jednak jego obsługi nie trzeba uczyć się miesiącami. Naszym atutem jest nie tylko cena, ale też wysoka jakość. W celu uzyskania bardziej szczegółowych informacji serdecznie zapraszamy do kontaktu za pomocą formularza zawartego na naszej stronie lub telefonicznego. Nasi konsultanci chętnie odpowiedzą na wszystkie Państwa pytania.

 

Zobacz kategorie naszych urządzeń kosmetycznych i medycznych:


Fundusze europejskie Fundusze europejskie Fundusze europejskie