Sprzęt do mikrodermabrazji polskiego producenta

Wydajny sprzęt do mikrodermabrazji

Do mikrozłuszczania skóry stosuje się nietoksyczne hipoalergiczne i doskonale złuszczające zrogowaciałe komórki skóry mikrokryształy tlenku glinu. Sprzęt do mikrodermabrazji, czyli peelingu krystalicznego (mechanicznego) powoduje złuszczanie skóry za pomocą mikrokryształów wodorotlenku glinu, dostarczanych do powierzchni skóry pod ciśnieniem z jednoczesnym odsysaniem zużytych kryształów.

Urządzenie do mikrodermabrazji diamentowej

Sprawdź kombajny kosmetyczne z opcją mikrodermabrazji.

    Sprzęty do mikrodermabrazji pozwala na powierzchowny, średni i głęboki peeling. Podczas procedury mikrodermabrazji bardzo ważne są dysze, i według kosmetologów lepiej stosować diamentowe. Wpływają na komórki naskórka, aktywując naturalne mechanizmy odbudowy i regeneracji skóry. Podczas zabiegu mikrokryształki diamentowe wnikają głęboko w naskórek, a następnie są odsysane przez próżnię, usuwając zrogowaciałą warstwę.

   Aby osiągnąć pożądany efekt, wymagany jest odpowiedni przebieg kuracji, który zależy od nasilenia problemów skórnych. Chociaż jest to delikatna procedura, to nie należy po jej przeprowadzeniu opalać się lub używać do oczyszczenia skóry produktów na bazie alkoholu. Do mikrodermabrazji sprzęt jest przeznaczony do stosowania nie tylko na twarz, ale także do ekspozycji na skórę dłoni, brzucha, bioder, klatki piersiowej, dekoltu. Urzadzenie do mikrodermabrazji diamentowej polskiego producenta Medika został wyposażony kontrolę próżni (System Vacuum Control), który monitoruje wielkość podciśnienia w czasie przeprowadzanej procedury kosmetologicznej. Dzięki temu pacjent nie będzie miał siniaków i wybroczyn.

Nasze przykładowe produkty:

Cechy sprzętu do mikrodermabrazji diamentowej

    Decydując się na zamówienie sprzętu do mikrodermabrazji diamentowej od producenta Medika otrzymuje się bezproblemowe wielofunkcyjne urządzenie (kombajn kosmetyczny) zgodnie z warunkami długoterminowej gwarancji. Charakterystyczną cechą modelu jest łatwość użycia. Oprócz opcji peelingu kosmetolog ma również dostęp do technologii terapii ciepłem, aby przywrócić elastyczność skóry, złagodzić ból i stany zapalne.

   Kombajn kosmetyczny poza funkcją mikrodermabrazji diamentowej posiada możliwość dowolnej konfiguracji 10 modułów w 18 unikalnych technologiach. A wszystko to znajduje się w jednym urządzaniu. Kombajny do mikrodermabrazji z funkcjonalnym systemem modułowym pozwalają na dobranie nowych funkcji w dowolnym momencie eksploatacji. Pakiet podstawowy do omawianego zabiegu obejmuje: 2 dysze zabiegowe, 9 głowic diamentowych

Zastosowanie sprzętu do mikrodermabrazji diamentowej:

- Wzmocnienie produkcji elastyny i kolagenu - włókien odpowiedzialnych za młody wygląd skóry.

- Przyspieszenie krążenia krwi, co poprawia odżywianie i odnowę komórek skóry.

- Efekt drenażu limfatycznego, który pozwala oczyścić komórki z toksyn i złagodzić obrzęk.

- Usuwanie blizn pooperacyjnych.

- Rozjaśnianie skóry (walka z piegami i plamami starczymi).

- Eliminacja pooperacyjnych, świeżych i przewlekłych blizn i szwów.

- Usuwanie śladów trądziku z różnych lokalizacji.

- Wygładzenie zmarszczek

- Lifting skóry.

   Używanie sprzętu do mikrodermabrazji jest zabronione, gdy na skórze występują różne wysypki, mikrourazy, skaleczenia i objawy trądziku różowatego. Nie zaleca się stosowania na delikatną i wrażliwą, zbyt młodą skórę.

Gdzie kupić sprzęt do diamentowej mikrodermabrazji?

    Jeśli ktoś dopiero otwiera salon kosmetologiczny lub chce rozszerzyć zakres usług swojej kliniki medycyny estetycznej, może zamówić sprzęt do mikrodermabrazji od producenta Medika. Specjaliści przedstawią ofertę, wyjaśnią wszystkie szczegóły techniczne i wskażą urządzenie najbardziej optymalne w danym przypadku. W katalogu produktów można znaleźć wszystko, co jest potrzebne do gabinetów kosmetycznych i klinik medycyny estetycznej. Składając zamówienie w firmie Medika, jednocześnie wybiera się certyfikowany sprzęt, który przeszedł wszystkie testy. Ponadto każdy klient otrzymuje certyfikat gwarancji na jego obsługę przez cały jej okres. A jeśli klient należy do grona stałych partnerów biznesowych może uzyskać rabat.

    Ponadto w czasie zabiegu nie występuje podrażnienie i stan zapalny. A jeśli weźmie się pod uwagę, że proponowane wielofunkcyjne urządzenie do mikrodermabrazji z cząsteczkami diamentowymi jest dziś uznawane za sprawdzone i bezawaryjne, jego posiadanie w salonie urody będzie dobrym wyborem. System leasingowy i kredytowy w wielu przypadkach okazuje się dużym wsparciem dla właścicieli salonów urody. Mogłeś do nas trafić szukając: peeling kawitacyjny, mikrodermabrazja diamentowa, twoich danych osobowych, urządzenie kosmetyczne, zabieg mikrodermabrazji.

Mikrodermabrazja diamentowa jest obecnie bardzo popularnym zabiegiem, dlatego też warto wyposażyć gabinety w profesjonalne urządzenia medyczne i kosmetyczne. Dzięki temu będzie można zaoferować klientom nowe usługi na jeszcze wyższym poziomie. Zachęcamy do zapoznania się z ofertą naszej hurtowni kosmetycznej i znalezienia rozwiązań doskonale dopasowanych do potrzeb i wymagań Państwa klinik i gabinetów.

  

Zobacz kategorie naszych urządzeń kosmetycznych i medycznych:


Fundusze europejskie Fundusze europejskie Fundusze europejskie