Nowoczesny Sprzęt do mezoterapii bezigłowej

Sprzęt do mezoterapii bezigłowej prosto od producenta

Zobacz kombajny kosmetyczne z funkcją mezoterapii.

Jedną z najpopularniejszych procedur na świecie, związaną z odmładzaniem skóry ciała i twarzy, pozbyciem się zwiotczenia i cellulitu, wypełnieniem go substancjami odżywczymi, jest mezoterapia. Dobry sprzęt do mezoterapii bezigłowej (elektroporacji) jest doskonałym asystentem, który pomaga dostarczać użyteczne składniki do skóry właściwej, a mianowicie kwas hialouranowy, pierwiastki śladowe i witaminy znajdujące się w koktajlach mezoterapii. Proces ten jest również uważany za doskonałe zapobieganie starzeniu się skóry twarzy.

Czym jest mezoterapia bezigłowa (elektroporacja)

    Elektroporacja to nowa technika w kosmetologii, która umożliwia przezskórne nasycenie skóry twarzy i ciała substancjami czynnymi zawartymi w kosmetykach, preparatach i koktajlach upiększających, aby uzyskać natychmiastowy efekt w obszarach problemowych, zarówno u mężczyzn, jak i kobiet.

Zalety:

 • Brak igieł i brak śladów zastrzyków lub objawów stanu zapalnego
 • Brak okresu rekonwalescencji
 • Wprowadzenie substancji na regulowaną głębokość
 • Łatwość wykonania i gwarantowany efekt.

Cechy sprzętu do mezoterapii bezigłowej

   Jak już wspomniano, sprzęt do mezoterapii jest przeznaczony do zabiegu bez użycia igieł, które nie są przyjemnym przewodnikiem do dostarczania wszystkich niezbędnych elementów i substancji do skóry twarzy. Impulsy prądu mogą konkurować z konwencjonalnymi zastrzykami. Korzystne substancje są wprowadzane za pomocą wysokiego napięcia.

   Ta metoda jest znacznie łatwiejsza do zaakceptowania przez pacjentów. Przed rozpoczęciem zabiegu sprzętem do mezoterapii bezigłowej kosmetolog musi nałożyć na skórę odżywczy preparat, po czym rozpoczyna procedurę, stosując specjalną manipulację, aby bezpośrednio wywoływać impulsy elektryczne na pożądane obszary skóry twarzy.

   Impuls elektryczny otwiera pory skóry, gdzie wszystkie niezbędne elementy i substancje przez niego przechodzą. Dzięki tej procedurze poprawia się krążenie krwi, przyspieszony jest proces pojawiania się kolagenu i elastyny, a elektroporacja umożliwia utrzymanie młodzieńczej skóry na twarzy przez długi czas. Cały proces nie jest stresujący i nie powoduje bólu.

  Sprzęty do mezoterapii bezigłowej w postaci wielofunkcyjnego urządzenia kosmetycznego posiada wyższą cenę niż pojedynczy aparat, ale jest to świetna inwestycja w rozwój firmy i przyciągnie klientów zainteresowanych wysokiej, jakości zabiegami. Koszt takiego urządzenia zwraca się szybko i dzisiaj może pozwolić sobie na jego zakup każdy nowoczesny salon lub klinika. Producent Medika daje możliwość skorzystania z leasingu i kredytowania, dzięki czemu nie posiadając wystarczających środków finansowych można również wyposażyć salon.

Nasze przykładowe produkty:

Zastosowanie sprzętu do mezoterapii bezigłowej

 • Zmarszczki na twarzy: na czole, wokół oczu i warg
 • Zaburzenia pigmentacji skóry
 • Objawy trądziku (trądzik, łojotok, zaskórniki, blizny)
 • Zmniejszenie elastyczności skóry
 • Cellulit i nadmiar tłuszczu
 • Potrzeba korekty kształtu, konturów lub rysów twarzy
 • Zaczerwienienie lub zapalenie skóry spowodowane zaburzeniami mikrokrążenia (trądzik różowaty)
 • Niewystarczający odpływ płynu limfatycznego
 • Rozstępy, cellulit.

   Aby zwiększyć skuteczność podawania preparatów bezpośrednio w obszar problemowy, kosmetolog może wykonać inne zabiegi dostępne w tym samym urządzeniu wielofunkcyjnym

Zalety sprzętu do mezoterapii bezigłowej

    Mezoterapia bezigłowa pozwala obejść się bez nieprzyjemnej akupunktury. Innymi słowy, elektroporacja jest procesem mikrowstrzykiwania wykorzystującym pole elektromagnetyczne, dzięki czemu skóra twarzy natychmiast otrzymuje wszystkie niezbędne elementy i substancje. Najważniejszym pozytywnym efektem zastosowania tej terapii jest brak bólu u pacjenta, który występuje podczas mezoterapii igłowej, pomimo łagodzenia bólu.

   Ponadto sprzęty do mezoterapii bezigłowej po zabiegu nie pozostawiają mikrourazów, które z czasem mogłyby ulec stanowi zapalnemu, co dzieje się, gdy sterylność jest nieprawidłowa lub umiejętności specjalisty są niewystarczające. Ostatnio bardzo poszukiwanym sprzętem do mezoterapii bezigłowej jest kombajn kosmetyczny, który poza tym zabiegiem zapewnia kosmetologowi możliwość przeprowadzania innych procedur.

Gdzie zakupić certyfikowane urządzenie do mezoterapii bezigłowej?

   Współczesny rozwój kosmetologii pozwala wykorzystać techniki odmładzania polegające na dozowaniu preparatów takich jak: elastyna, kolagen, ekstrakty roślinne do głębszych warstw skóry z powodu otwierania porów i kanałów międzykomórkowych przy słabym elektropulsie o niskiej częstotliwości (elektroporacja). Ponadto procedura nie obejmuje nakłuć, nacięć ani żadnych innych naruszeń integralności skóry.Taki sprzęt można kupić bezpośrednio od producenta Medika, otrzymać wsparcie posprzedażowe i skorzystać ze szkolenia.

  Jeśli są pytania techniczne lub planowany jest zakup sprzętu do mezoterapii bezigłowej do swojego salon kosmetologicznego wystarczy zadzwonić do producenta. Eksperci odpowiedzą na wszelkie pytania, podadzą koszt sprzętu, szczegółowo przedstawią warunki odroczonej płatności i systemu rabatów. Po podjęciu decyzji o zakupie sprzętu do mezoterapii bezigłowej klient otrzymuje wysokiej, jakości wielofunkcyjne urządzenie o mocy 30 W (1,8W/cm2), które może być używane zarówno niezależnie, jak i jako część modułowego kombajnu.

Nasza hurtownia posiada w ofercie wysokiej jakości urządzenia do mezoterapii bezigłowej oraz różnych innych zabiegów z zakresu medycyny estetycznej. Wystarczy skorzystać z funkcji sortuj wg i w szybki i łatwy sposób znaleźć produkt doskonale przystosowany do własnych potrzeb i oczekiwań. Przejrzyj kategorie i znajdź sprzęt dostosowany do świadczonych usług. Nasze urządzenia są najwyższej jakości, jednak w razie problemów służymy pomocą. W celu tym można skontaktować się z nami przez formularz na stronie lub telefonicznie.

Zobacz kategorie naszych urządzeń kosmetycznych i medycznych:


Fundusze europejskie Fundusze europejskie Fundusze europejskie