Sprzęt do medycyny estetycznej polskiej marki

Sprzęt do medycyny estetycznej - różne technologie

Na rynku usług kosmetologicznych powstaje coraz więcej klinik i salonów, które poszukują sprzętu do medycyny estetycznej, aby zaoferować swoim klientom największy zakres zabiegów najwyższej, jakości. Specjaliści pracują na nowych technikach takich jak: kawitacja, ultradźwięki, mezoterapia bezigłowa, technologie laserowe, makijaż permanentny.

   Producent urządzeń kosmetycznych Medika od wielu lat produkuje i dostarcza sprzęt do firm, które wykonują procedury poprawiające stan skóry. Ale firma to nie tylko ukierunkowana sprzedaż sprzętu kosmetologicznego, ale także pełne wsparcie dla partnerów w prowadzeniu działalności, poprzez zapewnienie zaopatrzenia w barwniki, substancje aktywne, igły oraz szkolenie personelu salonów z zakresu obsługi zakupionego sprzętu. W ten sposób klient otrzymuje pełen zakres usług biznesowych, aby stworzyć salon kosmetologiczny.

Urządzenia do medycyny estetycznej do terapii mikroprądowej

    Terapia mikroprądowa to mikrostymulacja z wykorzystaniem impulsów o niskiej częstotliwości i niskiej intensywności. Działa na krążenie krwi, poprawia aktywność fibroblastów, łatwy drenaż i oczyszcza tkanki, przywracając ton osłabionym włóknom. Po słabej stymulacji skóry, za pomocą specjalnych elektrod, następuje specjalna sekwencja zabiegów, która pozwala przywrócić, stymulować i tonizować. Zabieg w połączeniu z odpowiednimi produktami linii kosmetycznej działa synergistycznie i daje niezwykłe rezultaty, które można zobaczyć już po pierwszym zabiegu. Technika zabiegów, przyjemna i relaksująca, pozwala osiągnąć prawdziwą satysfakcję psychofizyczną. Indywidualne podejście do wyboru procedur jest ważnym punktem, aby spełnić oczekiwania klienta.

Nasze przykładowe produkty:

Kombajny do medycyny estetycznej - liposukcja bez skalpela

   Sprzęt do medycyny estetycznej do twarzy i ciała, łączy lipolizę ultradźwiękową (liposukcja niechirurgiczna). Jest to nowe wielofunkcyjne urządzenie kosmetologiczne, które emituje ultradźwiękowe fale mechaniczne, niesłyszalne dla ludzkiego ucha, zdolne do wywoływania zmian w tkance lub strukturze dotkniętych wadami estetycznymi, takimi jak cellulit i tłuszcz podskórny.

Ogólne efekty sprzętu do zabiegów estetycznych można podsumować następująco:

 • Efekt mechaniczny: fala ultradźwiękowa to fala mechaniczna, która napędza i porusza cząsteczki, na które wpływa, w przypadku cellulitu może zmniejszyć przyleganie między komórkami, a także zmniejszyć guzkowość i poprawić napięcie.
 • Efekt termiczny: energia fali ultradźwiękowej jest absorbowana przez tkankę, przekształcając się w ciepło, wynikowy efekt termiczny na poziomie lokalnym sprzyja miejscowemu krążeniu krwi i eliminacji powstałych toksyn.
 • Efekt szoku: zjawisko to polega na tworzeniu pęcherzyków, które tworzą się w obecności energii, ale są bardzo niestabilne i natychmiast rozpadają się, gdy sama energia maleje. Takie zniszczenie generują falę uderzeniową i uwalnianie energii, co pozwala zredukować słabe struktury znajdujące się w pobliżu manipulatora i ograniczone do powierzchni skóry i powłoki podskórnej. Aby uzyskać wpływ na tkanki tłuszczowej i ich bezpośrednie sąsiedztwo, wymagana jest praca z częstotliwościami o odpowiedniej modulacji.

  

Wskazania:

 • Uzyskanie wyraźnie widocznej redukcji nadmiaru tłuszczu i cellulitu.
 • Poprawa zaopatrzenia w tlen i poprawa krążenia krwi w tkankach.
 • Lepsze tworzenie fibroblastów, elastyny i kolagenu, niezbędnych do naprawy tkanek.

Laserowy sprzęt do medycyny estetycznej

   Kosmetologia i medycyna estetyczna wykorzystują sprzęt laserowy do medycyny estetycznej, aby przywrócić pacjentom młodość i atrakcyjność. Wynik narażenia na kontrolowaną energię lasera to odmłodzenie skóry, zwiększenie napięcia, eliminacja śladów chorób dermatologicznych. W klinikach z dobrym wyposażeniem kosmetolodzy szybko osiągają poprawę wizualną stanu skóry pacjentów, która utrzymuje się przez kilka miesięcy, a nawet lat (w zależności od rodzaju i liczby zabiegów).

    Pod względem stabilności i czasu działania lasery przewyższają większość alternatywnych urządzeń kosmetycznych. Możliwości technologii laserowej w medycynie estetycznej:

 • Odmładzanie twarzy
 • Leczenie trądziku
 • Odnawianie skóry, korekcja blizn
 • Rozjaśnieni: usunięcie plam starczych, usuwanie popękanych naczynek krwionośnych
 • Niechirurgiczne napinanie skóry (lifting termiczny)
 • Poprawa sylwetki
 • Trwałe usuwanie niechcianego owłosienia – lasery diodowe do depilacji.

    Większość klinik kosmetologicznych decyduje się na wyposażenie w sprzęty do medycyny estetycznej w postaci systemów wielofunkcyjnych tzn. kombajnów kosmetycznych wyposażonych w kilka rodzajów dysz do przeprowadzania zabiegów o różnych kierunkach i natężeniach. Parametry techniczne systemów laserowych Medika pozwalają na ich zastosowanie w kosmetologii i medycynie estetycznej do różnych zadań.

Medycyna estetyczna w obecnych czasach oferuje naprawdę wiele możliwości. Wychodząc temu naprzeciw ciągle wprowadzamy do naszej oferty sprzęty i urządzenia przeznaczone dla klinik, czy gabinetu medycyny estetycznej. Korzystają z niego także gabinety kosmetyczne. Znajdź nas po słowach: usuwanie tkanki tłuszczowej, lifting twarzy, medycyna estetyczna urządzenia.  Przejrzyj naszą ofertę i znajdź urządzenie idealnie dopasowane do twoich potrzeb i profilu działalności.

Zobacz kategorie naszych urządzeń kosmetycznych i medycznych:


Fundusze europejskie Fundusze europejskie Fundusze europejskie