Wyposażenie medycyna estetyczna zabiegi

Aspekty wyposażenia dla medycyny estetycznej

Właściciele salonów kosmetologicznych stawiający na rozwój swojego biznesu potrzebują dobrej, jakości wyposażenia, medycyna estetyczna jest obecnie bardzo zaawansowana technologicznie i można korzystać ze specjalistycznego sprzętu. Jednym z pierwszych zadań, które trzeba rozwiązać, jest zakup profesjonalnej aparatury, foteli kosmetycznych, ampułek i koktajli, znieczulenia, igieł i strzykawek.  

Wyposażenie dla medycyny estetycznej – co jest ważne?

   Kwitnący rynek kosmetologii sprzętowej z zaopatrzeniem w nowoczesny, sprzęt kosmetyczny jest integralną częścią nowoczesnego rozwijającego kierunku pielęgnacji skóry i podkreślania piękna. Rodzi to ważne pytania, jakie powinna mieć wyposażenie medycyna estetyczna? Jak wybrać niezbędny sprzęt, w oparciu o cenę, jakość towaru?

   W każdej dziedzinie, która dotyczy nie tylko biznesu kosmetycznego, zawsze miło jest współpracować z firmami, które profesjonalnie wypełniają swoje obowiązki. Przedsiębiorcy, którzy pracują z ludźmi i dla ludzi są zawsze priorytetem, dbając nie tylko o aspekt ekonomiczny. Na stronie internetowej producenta urządzeń dla medycyny estetycznej, znajduje się bogata oferta dla salonów kosmetycznych. Medika wykorzystuje najnowsze osiągnięcia naukowe w dziedzinie medycyny kosmetycznej np.: fale elektromagnetyczne, ultradźwięki, światło podczerwone, lasery, plazmę i inne technologie.

Nasze przykładowe produkty:

Sprawdź wszystkie nasze Kombajny kosmetyczne

Wyposażenie dla medycyny estetycznej od polskiego producenta

   Producent sprzętu kosmetologicznego dba o wysokiej jakości wyposażenie dla medycyny estetycznej zarówno dużych, jak i małych salonów, których wysiłki mają na celu rozwiązywanie problemów pacjentów związanych ze starzeniem się skóry, niewłaściwym lub stresującym stylem życia, zakłóconym przez środowisko, różne defekty kosmetyczne i choroby.

   W zależności od tego, czy salon jest dopiero otwierany, czy już funkcjonuje, eksperci pomogą wybrać najpopularniejszy i najbardziej atrakcyjny sprzęt kosmetyczny, najlepiej dostosowany do sytuacji, obiektywnie realizując cele i możliwości finansowe. Można kupić sprzęt wiodącego polskiego producenta Medika, który jest doskonałej, jakości, posiada najnowsze technologie w rozsądnych cenach.

  Jednak nie tylko urządzenia są potrzebne w salonie kosmetologicznym również meble takie jak fotel kosmetyczny, kanapa oraz preparaty zawierające substancje aktywne do wykonywania takich zabiegów jak mezoterapia i sonoforeza. Właściciel salonu może w jednym miejscu dokonać kompletnych zakupów, ponieważ poza ampułkami i koktajlami kosmetycznymi, dostępne są igły, strzykawki, krem z lidokainą do znieczulenia miejscowego, akcesoria dodatkowe, barwniki do makijażu permanentnego.

Jakie urządzenia kosmetyczne są niezbędne w każdym salonie kosmetologicznym?    

   Specjaliści firmy Medika kompetentnie odpowiedzą na wszystkie pytania dotyczące specyfikacji technicznych i funkcji sprzętu. Można również dowiedzieć się o kosztach, możliwościach szkolenia personelu, serwisie gwarancyjnym i pogwarancyjnym, a także o zakupie urządzeń na kredyt lub w leasingu.

   Najbardziej popularnym i ekonomicznym sprzętem jest kombajn kosmetyczny, na który składa się 10 modułów i 18 unikalnych technologii, dzięki którym kosmetolog może przeprowadzić wiele zabiegów np.: mezoterapia bezigłowa, mikrodermabrazja diamentowa, peeling kawitacyjny, liposukcja laserowa lub ultradźwiękowa, analiza stanu skóry. Urządzenie wielofunkcyjne może wykonywać różną ilość procedur kosmetycznych, każdy właściciel salonu może wybrać sprzęt najbardziej odpowiadający profilowi jego usług.  

Aparatura do specjalistycznych zabiegów kosmetologicznych

   Wyposażenie dla medycyny estetycznej oparte na nowoczesnej technologii daje ludziom wiele możliwości, w tym korygowanie i zarządzanie procesem starzenia się, poprawy i zmiany wyglądu, usuwaniu trądziku i blizn potrądzikowych, przebarwień, zmarszczek, złogów tłuszczowych, cellulitu, rozstępów itd. Firma Medika wprowadza i stosuje w swojej pracy praktyczne i najbardziej zaawansowane technologie w dziedzinie kosmetologii i medycyny estetycznej. Można zakupić urządzenia do kosmetologii takie jak kombajny kosmetyczne z linii Premium lub Basic, oraz aparaturę do wykonywania specjalistycznych zabiegów:

  • Karboksyterapia - terapia z zastosowaniem dwutlenku węgla, który jest wstrzykiwany śródskórnie lub podskórnie w odpowiednich dawkach.
  • Plazma – terapia z wykorzystaniem kontrolowanej i celowanej wiązki plazmy poprzez jonizację gazów zawartych w powietrzu.
  • Lasery diodowe – zamykanie rozszerzonych naczynek (pajączki), usuwanie owłosienia (depilacja).
  • Hifu - skoncentrowana wiązka ultradźwięków, głębokie warstwy skóry są ogrzewane do temp. 60-70° C, zapewniając obkurczenia tkanek i remodelingu kolagenu.
  • Rf mikroigłowy - metoda nakłuwania skóry mikroigłami z ogrzewaniem tkanek za pomocą fali radiowej.
  • Infuzja tlenowa - czysty tlen z delikatnym masażem tkanki, dzięki zastosowanemu ciśnieniu OXY JET.
  • Makijaż permanentny – wprowadzanie pod naskórek bezpiecznego barwnika, makijaż trwały brwi, powiek, ust, policzków oraz pigmentacja medyczna.

Co jest niezbędne do wykonywania procedur kosmetologicznych?

    Na wyposażenie medycyny estetycznej składają preparaty z substancjami aktywnymi firmy MCCM, które podawane są podczas różnych zabiegów. Ampułki i koktajle zawierają ekstrakty roślinne z karczocha, żeń-szenia, ekstrakt z indyjskiego kasztanowca, krzemionka organiczna, dexpantenol, witaminę C, kwas dezoksycholowy, kwas hialuronowy i wiele innych substancji. Preparaty są niezbędne do przeprowadzenia takich zabiegów jak: mezoterapia mikroigłowa i bezigłowa, dermarollery, sonoforeza, aquaforeza, ultradźwięki.

   Specjaliści Medika podpowiedzą, jakie urządzenia, substancje aktywne i pozostałe produkty będą niezbędne, aby można było rozwiązać cały szereg problemów estetycznych biorąc pod uwagę indywidualne cechy każdego pacjenta. Celem firmy jest oferowanie użytkownikom innowacyjnych technologii w dziedzinie medycyny estetycznej, opracowywanie sprzętu medycznego i estetycznego. Medika produkuje sprzęt kosmetyczny do medycyny estetycznej, który spełnia potrzeby rynku i jest synonimem, jakości i niezawodności. Mogłeś do nas trafić szukając: medycyna estetyczna, medycyny estetycznej, wysokiej klasy gabinetów kosmetycznych.


Jakie urządzenie do medycyny estetycznej?

W celu doboru odpowiedniego rozwiązania zapraszamy do kontaktu. W medycynie estetycznej jest szereg usług dla pięknego ciała oraz twarzy, dlatego odpowiedni dobór urządzenia jest kluczowy - dzięki temu zoptymalizujesz koszty. A urządzeń w ofercie mamy sporo - chętnie jednak wybierzemy urządzenie idealne do Twoich potrzeb. Większość klientów przed zakupem urządzeń kontaktuje się z nami, dzięki czemu ich wybory są trafne i profesjonalne.


Fundusze europejskie Fundusze europejskie Fundusze europejskie