Urządzenia do medycyny estetycznej Medika

Wielofunkcyjne urządzenia do medycyny estetycznej - wsparcie dla kosmetologów i pacjentów salonów

Medika to znana polska firma, która opracowuje i produkuje zaawansowane technologicznie urządzenia do medycyny estetycznej. Kupując lasery kosmetyczne, urządzenia do iniekcji, ultradźwięki dla branży kosmetycznej, salony przede wszystkim podnoszą, jakość swoich usług. Dostępne są procedury usuwania blizn i rozstępów, plam starczych i zmarszczek. Mogą również przejść frakcyjną fototermolizę, plastykę powiek i inne programy przeciwstarzeniowe oferowane przez nowoczesną kosmetologię sprzętową.

Sprzęty do medycyny estetycznej

    Zastosowanie urządzeń do medycyny estetycznej pomaga skrócić okres rehabilitacji: w przeciwieństwie do interwencji chirurgicznej sprzęt w kosmetologii wykonuje swoją pracę delikatnie. Urządzenia kosmetologiczne Medika to wielofunkcyjna aparatura wykorzystująca różne rodzaje źródeł: dwutlenek węgla (СО₂), z równoczesną ekspozycją na СО₂ i RF.

   Zakres zastosowania laserowych urządzeń do medycyny estetycznej jest szeroki: usuwanie niechcianych włosów, usuwanie blizn, rozszerzonych naczynek krwionośnych. Najpopularniejszą procedurą kosmetologii jest odmładzanie, mikrofrakcyjne odnawianie skóry odbywa się delikatnie i przy minimalnym jej uszkodzeniu. W oparciu o doświadczenie w opracowywaniu nowatorskich systemów  oraz wyniki badań naukowych, Medika opracowała linię innowacyjnych urządzeń do medycyny estetycznej. W ofercie coraz większej liczby klinik i gabinetów kosmetycznych można znaleźć sporo zabiegów wykonywanych za pomocą naszego sprzętu.

   Dzięki technologiom odmładzania skóry twarzy, usuwania trądziku, korekcji blizn, usuwania plam starczych, patologii naczyniowych, a także w zakresie napinania skóry, liftingu termicznego i modelowania sylwetki, systemy medycyny estetycznej stały się ucieleśnieniem zaawansowanych standardów europejskich.

Urządzenia do medycyny estetycznej Medika - korzyści dla salonów

   Firma Medika starannie dobiera zakres technologii w oferowanym sprzęcie. Właściciel salonu medycyny estetycznej dostaje nie tylko sprzęt najwyższej, jakości, ale także szkolenie personelu, rabaty i możliwość kredytowania zakupu lub leasing. Współpracując z producentem zawsze można być świadomym wszystkich innowacji i rozwijać się wraz z firmą. Medika zapewnia udzielenie gwarancji i naprawę pogwarancyjną, wykorzystanie oryginalnych części i sprzedaż materiałów eksploatacyjnych.

   Kupowanie urządzeń stosowanych w medycynie estetycznej bezpośrednio od polskiego producenta to uzyskanie wsparcia ekspertów z profesjonalnym podejściem do urody, młodości i nowoczesności. Klasyczne zabiegi pielęgnacyjne na ciało: laserowe usuwanie włosów, usuwanie rozszerzonych naczyń włosowatych na twarzy to podstawowe usługi salonów urody.

   Coraz częściej w salonach medycyny estetycznej dostępne są zabiegi upiększające takie jak makijaż permanentny będący tylko niewielką częścią magii piękna. Urządzenia niepowodujące krwawienia i męczącego bólu są nieodzowne do wykonywania procedur, z których klienci salonów będą chętnie korzystać. Producent jest także dystrybutorem wysokiej jakości barwników oraz akcesoriów dodatkowych które usprawniają pracę kosmetologów.

Urządzenia medycyna estetyczna - iniekcja

   Bardzo łatwo jest stać się atrakcyjnym: zdrowa, stonowana skóra mówi o pięknie, które kosmetologia iniekcyjna może z łatwością wydobyć. Kosmetologia zmniejsza objawy starzenia się skóry, takie jak zmarszczki, zwiotczenie i przerzedzenie skóry. Efekt: skóra natychmiast wygląda lepiej, znikają drobne zmarszczki, a głębokie zmarszczki zmniejszają się. Kolor staje się bardziej naturalny i jednolity, powierzchnia jest wyrównana, tekstura staje się gładka i jedwabista.

   Odmładzanie skóry występuje nie tylko w tkance, ale także na poziomie komórkowym i wewnątrzkomórkowym, działając na wszystkie mechanizmy starzenia się skóry. Zapobiega pojawianiu się plam starczych i przebarwień. Efekt: skóra stanie się jędrna, napięta, pojawi się wyraźny kontur twarzy, głębokie zmarszczki staną się mniej zauważalne, małe znikną całkowicie. Wielofunkcyjne urządzenia i sprzęty do medycyny estetycznej firmy Medika pozwalają na wykonanie wielu procedur w tym mezoterpia bezigłowa, mikrodermabrazja diamentowa niepowodujące bólu a przynoszące satysfakcjonujące rezultaty. Jedno urządzenie posiada 10 modułów i 18 innowacyjnych technologii, system modułowy umożliwia dobranie dodatkowej funkcji w każdym etapie użytkowania.

Oczyszczanie twarzy za pomocą urządzeń do medycyny estetycznej

    Czyszczenie ultradźwiękowe to peeling powierzchniowy, którego głównym celem jest oczyszczenie skóry, po którym będzie ona przygotowana do zabiegów kosmetycznych. W głębszych warstwach skóry wibracje ultradźwiękowe powodują lepsze mikrokrążenie i przepływ płynów tkankowych. Efekt: oczyszczające usuwanie z trądziku, przebarwień, rozszerzonych porów itd. Wielofunkcyjne urządzenia medyczne wyposażone są w wiele systemów usprawniających pracę kosmetologów i przynoszące korzyści dla pacjentów salonów medycyny estetycznej. Mogłeś do nas trafić szukając: medycyna estetyczna, tkanki tłuszczowej, medycynie estetycznej, lifting twarzy.


Współczesna medycyna estetyczna daje coraz to nowe możliwości i szanse. Dlatego wyposażenie klinik i gabinetów ciągle powiększa się o nowe wysokiej klasy sprzęty, urządzenia, lasery, które nasza hurtownia ma w ofercie.  Powiększając wyposażenie zwiększamy ilość zabiegów, które możemy zaoferować naszym klientom. A zadowolenie i zdrowie klientów jest przecież najważniejsze.
  

 

Zobacz kategorie naszych urządzeń kosmetycznych i medycznych:


Fundusze europejskie Fundusze europejskie Fundusze europejskie