Jakie urządzenie do makijażu trwałego?

logo medika
Medika
12/5/2020
4
min
logo medikaJakie urządzenie do makijażu trwałego?

Panie zerkające na gwiazdy filmowe, które na dużych ekranach budzą się każdego ranka z gotowym makijażem mogą zastanawiać się, jak to jest właściwie możliwe.

Idealnie uwydatnione usta, cień na oczach, brwi gotowe do kolejnego dnia, czy zadbana i zdrowa cera zaraz po przebudzeniu to nie zabiegi dobrze opłaconej postprodukcji. Powodem zazdrości są oczywiście... salony kosmetyczne!

Piękny, trwały makijaż, nawet podczas snu, to zasługa znanych ludzkości od kilku tysięcy lat zabiegom stosowanym podczas nakładania makijażu permanentnego.

Jak wygląda zabieg nakładania makijażu trwałego? Czy makijaż trwały urządzenie to coś czego należy się bać?

Makijaż permanentny

Na czym polega makijaż trwały?

Makijaż trwały to nic innego niż pewnego rodzaju "tatuaż". Od zwykłego tatuażu odróżnia go głębokość wprowadzania pigmentu. Makijaż trwały nie sięga skóry właściwej, a głębsze warstwy naskórka.

W ciągu użytkowania takiego makijażu, złuszczający się stale naskórek stopniowo zabierają ze sobą pigment makijażu. Dzięki takiemu rozwiązaniu z pewnością wiemy, że makijaż trwały to nie decyzja na całe życie!Należy jednak pamiętać, że u jednych kobiet makijaż będzie trwał dłużej, u innych krócej.

Dla kogo przeznaczony jest makijaż permanentny?

Odpowiedź na poniższe pytania jest niezwykle prosta. Dla każdego! Makijaż trwały cenią sobie przede wszystkim kobiety, które ze względu na pracę czy rodzinę nie dysponują dużym zasobem wolnego czasu.

Napięty grafik nie pozwala na staranne obrysowanie ust konturówką, czy w znośny sposób przyciemnić brwi.

Na makijaż trwały decydują się również osoby nie posiadające naturalnego talentu nakładania makijażu. Kobiety nie radzące sobie z codziennym makijażem, nadal mogą w ten sposób wyrażać siebie poprzez makijaż!

Ponadto, makijaż permanentny pomaga w poprawianiu defektów urody, np. niezbyt równa linia ust.

Wypełniacze do ust

Co warto wiedzieć przed zabiegiem?

Zabieg nakładania makijażu trwałego jest , więc większość kobiet może decydować się na jego nałożenie bez obaw o potencjalne kompikacje.

Zabieg odradzany jest kobietom w ciąży, ze względu na stres, oraz kobietom cierpiącym na cukrzycę z dużymi skokami cukru, gdyż może to powodować zbyt szybkie łuszczenie się naskórka z pigmentem.

Przez zabiegiem warto zastanowić się nad ostatecznym wyglądem makijażu, ale dla niezdecydowanych zawsze istnieje możliwości usłyszenia sugestii wyspecjalizowanej linergistki.

Osoba wykonująca makijaż zaprezentuje jego ostateczny wygląd rysując brwi czy malując usta. Jak wygląda sam zabieg? Jakiego makijaż trwały urządzenie użyć?

hifu laser

Makijaż trwały - nie tak straszny jak go malują

Wiele kobiet w przeświadczeniu, że zabieg nakładania makijażu permanentnego jest bolesnym doświadczenie. W rzeczywistości, operacja nałożeniu makijażu rozpoczyna się od nałożenia specjalnej maści znieczulającej. Ile trwa cały zabieg?

Standardowa długość zabiegu różni się w zależności od makijażu jaki zostaje sporządzony. Pomalowanie ust to ok. 2 godzin zabiegu, nałożenie kresek na brwi to ok. półtorej godziny, a kreski na powiekach to zaledwie godzina.

Jak działa urządzenie nakładające makijaż trwały?

Sposób sporządzania makijażu permanentnego wyewoluował na przestrzeni lat. Zabieg wykonywany w salonie kosmetycznym nie jest bolesny, a technologie stosowane przez wyspecjalizowanych linergistów mogą dać najwyższą jakość i szybki czas wykonania. Czego używa się podczas zabiegu?

Nakładanie makijażu trwałego wiążę się z wykorzystaniem makijaż trwały urządzenie, które mogą dać chirurgiczną precyzję. Najczęstszej wybieranym wariantem urządzenia do makijażu trwałego jest wersja z laserem biostymulacyjnym, która wspomaga gojenie się skóry po zabiegu.

Ponadto, aby uzyskać jak efekt, potrzebne będą odpowiednie pigmenty i znieczulenia. Wszelkie produkty wymagane do przeprowadzenia zabiegu dostępne są w sklepie. Sprawdź nasze urządzenia do makijażu permanentnego.

Pielęgnacja skóry po zabiegu

Skórę po zabiegu należy smarować kremem przypisanym przez linergistykę. Tłuste maści czy wazelinę spowodują przyspieszone schodzenie barwinka ze skóry.

Nowoczesne makijaż trwały minimalizują opuchliznę skóry, ale kontakt z igłą nadal często pozostawia lekką opuchliznę, szczególnie na wrażliwych częściach twarzy, np. ustach.

Pełna rekonwalescencja po zabiegu trwa ok. dwóch tygodni, w trakcie których odradza się wizyt w saunie i na basenach.

Dopełnienie zabiegu przypieczętuje wizyta w salonie, która pozwoli linergistce przyjrzeć się zmianom na skórze twarzy, a w wypadku takiej potrzeby, nanieść odpowiednie korekty.

Mogłeś nas znaleźć szukając: makijażu permanentnego, wysokiej jakości urządzenia do makijażu permanentnego, urządzenie do makijażu permanentnego, aparat do makijażu permanentnego, celu realizacji.

Aby w pełni cieszyć się nowym makijażem nie zaleca się bagatelizowania ostatniej wizyty.

tagi: