Zabiegi pod oczy medycyna estetyczna

Jakie zabiegi pod oczy medycyny estetycznej są polecane?

    Fantastyczne zastrzyki z koktajlami witaminowymi, tak krótko możesz opisać procedury mezoterapii. Dziś to narzędzie kosmetologiczne jest uważane za jedno z najbardziej skutecznych i pozytywnie wpływających na skórę. Zastrzyki z preparatami wykonanymi pod oczy i wokół oczu doskonale eliminują zmarszczki, działają przeciwstarzeniowo, pomagają spowolnić, a nawet tymczasowo zatrzymać procesy związane z wiekiem zachodzące na skórze twarzy. Mezoterapia jest najskuteczniejszym zabiegiem pod oczy medycyna estetyczna poleca ten zabieg w przypadku worków, cieni i sińców pod oczami.

Dlaczego nawet pierwsze sesje mezoterapii w okolicy oczu mają oszałamiający efekt?

   Faktem jest, że ten obszar twarzy często cierpi bardziej niż inne z powodu aktywnych wyrazów twarzy: wszystkie emocje: radość, smutek, zaskoczenie, śmiech, niezmiennie odbijają się w oczach, zarówno dosłownie, jak i w przenośni. Ale skóra w okolicy oczu jest bardzo cienka i wrażliwa. Dlatego już w młodości powstają pierwsze kurze łapki. Oprócz delikatnych fałd trzeba zwrócić uwagę na pojawienie się cieni pod oczami. Jest to również efekt cienkiej skóry i braku pod nią warstwy tłuszczu.

   Z biegiem lat jego świeżość zanika, pojawiają się złe nawyki, styl życia, brak snu, brak witamin i wiele, wiele więcej wpływów. Niestety szkodliwe czynniki znacznie wpływają na wygląd, a indywidualne cechy ciała dodatkowo wywołują siniaki i obrzęk pod oczami. Wszystko to martwi i prowokuje pewne kroki do rozwiązania problemu. Utrata elastyczności i jędrności skóry prowadzi do procesu starzenia, a odczuwa się upośledzenie krążenia krwi i limfy. Na szczęście salony kosmetologiczne mają zabiegi pod oczy, medycyna estetyczna wprowadza na rynek coraz nowsze techniki pozwalające pozbyć się oznak starzenia z tego obszaru twarzy.

Mezoterapia usuwa cienie, siniaki i worki pod oczami

   Zastrzyki mezoterapii stały się popularne kilkadziesiąt lat temu. Główny cel zastrzyków jest bezpośrednio związany z efektem napinania i gojenia: korekta następuje nie tylko szybko, ale także z oczywistymi korzyściami dla wewnętrznego stanu skóry. Teraz to nie tylko moda, to przejaw całkowicie naturalnego pragnienia każdej kobiety, by błyszczeć naturalnym pięknem i urokiem. Popularność procedury ma bardzo konkretne wytłumaczenie, a oprócz działania przeciwstarzeniowego i naprawczego jest bezpieczna i niedroga.

   Zastrzyki mezoterapii przeciw cieniom pod oczami zaczęto wykonywać w wielu klinikach medycyny estetycznej. Warto bardziej szczegółowo zrozumieć, które preparaty stosuje się w mezoterapii na cienie pod oczami i na zmarszczki. W rzeczywistości prawie wszystkie preparaty mają bardzo podobny charakter. Podstawą jest kwas hialuronowy, który po wprowadzeniu pod skórę stymuluje niesamowitą aktywność kolagenu. Mezo-koktajle zawierają wiele przydatnych substancji biologicznych, które stymulują metabolizm. Na przykład ich skład (wraz z hialuronianem) prawie zawsze w różnych proporcjach obejmuje:

  • Aminokwasy
  • Minerały
  • Witaminy
  • Kwas glikolowy.

    Skuteczność tego zabiegu pod oczy medycyna estetyczna zna od bardzo dawna i nieustannie jest on polecany klientom salonów piękności, uzyskiwane rezultaty w postaci rozjaśnienia cieni pod oczami, zredukowania worków pod oczami zadowalają pacjentów. Do wykonania zabiegu niezbędny jest profesjonalny sprzęt taki jak kombajn kosmetyczny Medika Premium lub Basic, polski producent zadbał nie tylko o funkcjonalność i efektywność zabiegów, ale również bezpieczeństwo pacjentów.

Karboksyterapia to sprawdzony zabieg pod oczy medycyny estetycznej

   Dwutlenek węgla jest obecnie kojarzony nie tylko z efektem cieplarnianym i zrujnowaną ekologią, ale także z młodością i pięknem. Jest to nieinwazyjna procedura kosmetyczna, która polega na wprowadzeniu dwutlenku węgla pod skórę, aby radykalnie poprawić jej elastyczność, zredukować cienie pod oczami, worki pod oczami, drobną sieć zmarszczek wokół oczu oraz wzmocnić obszar wokół oczu.

   Wiele kobiet obawia się cieni pod oczami, ponieważ nadają twarzy zmęczony wygląd. Ale, jak wiadomo, obszar wokół oczu bardzo trudno poddaje się zabiegom kosmetycznym. Zastrzyki, CO2 mogą trwale wyeliminować tę wadę kosmetyczną w ciągu miesiąca, jest to proces niechirurgiczny. Cieniutka igła jest używana do wstrzykiwania dwutlenku węgla bezpośrednio pod odpowiedni obszar ciała. Zabieg można wykonywać w dowolnym obszarze skóry: powieki, twarz, szyję, brzuch, biodra, ręce i nogi.

Jak to działa zabieg pod oczy medycyny estetycznej - karboksyterapia?

   Dwutlenek węgla składa się z dwóch elementów: węgla i tlenu. Ta para jest podobna do dwóch stron tej samej monety. Bezpośrednie przeciwieństwa są ściśle powiązane w procesach życia. Nie można oddychać dwutlenkiem węgla, ale bez niego nie można żyć: tylko wraz ze wzrostem stężenia, CO2 we krwi ośrodek oddechowy mózgu wydaje polecenie wdechu. Z tego powodu komórki zaczynają myśleć, że brakuje im tlenu i regenerują się bardziej aktywnie. Tlen jest niezbędny do życia, ale jego nadmiar powoduje zwężenie naczyń krwionośnych i pogorszenie odżywiania tkanek i narządów. Natomiast dwutlenek węgla stymuluje rozszerzenie naczyń krwionośnych. Na tym opiera się jego zastosowanie w medycynie.

   Karboksyterapia to nowoczesna technika mezoterapeutyczna mająca na celu wyeliminowanie zastoju krwi w tkance. Stosuje się ją z bardzo pozytywnymi wynikami podczas korekcji związanych z wiekiem deformacji kształtu twarzy, zmniejszania obrzęków i eliminowania cieni pod oczami. Opisana technika przewiduje podskórne podawanie, CO2, który jest silnym, nieszkodliwym środkiem rozszerzającym naczynia krwionośne, który przyczynia się do rozszerzania naczyń spazmatycznych. Pod wpływem prostego dwutlenku węgla dostarczanego do problematycznych obszarów tkanek dochodzi do niemal natychmiastowego rozszerzenia naczyń włosowatych w miejscu wstrzyknięcia i zwiększa się przepływ krwi tętniczej. Nieco później następuje przyspieszenie usuwania dwutlenku węgla i nasycenie komórek tlenem, aktywacja odżywiania komórek, przyspieszenie procesów odnowy komórek skóry.

Zalety metody karboksyterapii

  • Bezpieczeństwo, (CO2 nie jest toksyczny, ponieważ jest prostym metabolitem komórkowym, nie jest w stanie wywoływać reakcji alergicznych, po pół godzinie jest całkowicie usuwany z organizmu)
  • Wydajność (będąc naturalnym środkiem rozszerzającym naczynia krwionośne, dwutlenek węgla aktywuje syntezę kolagenu, poprawia ogólny przepływ krwi i eliminuje skurcz naczyń krwionośnych, przyczyniając się w ten sposób do rozjaśnienia skóry)
  • Szybkość (czas trwania jednej procedury to piętnaście do trzydziestu minut, cały cykl pod oczy to 6 sesji).

   Jeśli ktoś planuje jak najszybciej rozwiązać problem cieni pod oczami, worków pod oczami, chce poprawić kontur twarzy, wygładzić drobne zmarszczki i rozjaśnij i ujędrnij skórę, powinien skorzystać z tego zabiegu pod oczy medycyny estetycznej gwarantujący najlepszy efekt wizualny, długi efekt zabiegu i brak niepożądanych reakcji. Do przeprowadzania zabiegów pod oczy wymagany jest wysokiej, jakości sprzęt, urządzenie medyczne Medika Premium do karboksyterapii posiada certyfikat medyczny klasa IIB, do procedur stosowany jest sterylny medyczny dwutlenek węgla Laparos, którego czystość jest na poziomie 99,5%

Zobacz kategorie naszych urządzeń kosmetycznych i medycznych:


Fundusze europejskie Fundusze europejskie Fundusze europejskie