Laserowe usuwanie owłosienia, depilacja laserowa

Laserowe usuwanie owłosienia to nowa generacja pozbywania się niechcianych włosów z różnych obszarów skóry. Salony medycyny estetycznej zapraszają na bezbolesne i szybkie laserowe usuwanie włosów za pomocą lasera diodowego.

Trio Laser SLD (755nm + 808nm + 1064nm) to system laserowy najnowszej generacji, który umożliwia najwygodniejszą, szybką depilację laserową bikini.

Niezwykle wygodny podczas pracy na dużych obszarach: nogach, plecach, ramionach a także na twarzy, pachach i rękach. Laser wykazuje najwyższą wydajność i pozwala uzyskać wyraźny efekt w krótkim czasie. Depilacja laserowa diodowa jest jedną z najpopularniejszych metod kosmetycznych.

Co charakteryzuje laserowe usuwanie włosów?

  Laserowa depilacja (laser diodowy) ma odpowiednią długość fali, co pozwala wiązce przenikać głęboko w warstwy skóry i docierać nawet do odległych mieszków włosowych bez uszkadzania samej skóry.

Laserowe usuwanie włosów za pomocą lasera diodowego dobrze usuwa włosy z każdego rodzaju skóry. Ponadto w leczonym obszarze skóra staje się gładka i ujędrniona.

Laserowe usuwanie włosów:

 • Idealne do zastosowania zarówno dużych obszarów, jak i małych obszarów, do których dostęp jest trudny dla innych urządzeń
 • Procedura jest wolna od ryzyka chorób przenoszonych przez krew, w przeciwieństwie do elektrolizy
 • Przeprowadzane na dowolnych częściach ciała: obszarach twarzy, nóg lub bikini
 • Procedura nie powoduje silnego bólu.

Funkcje lasera diodowego

   Jasne włosy na lekko ciemnym odcieniu skóry usuwa się laserowo. Laser diodowy działa na włosy, które są w fazie aktywnego wzrostu. Dlatego warto zrozumieć, że nie można pozbyć się niechcianego owłosienia podczas jednej procedury.

Podczas usuwania włosów za pomocą lasera diodowego stosuje się specjalny żel chłodzący, który obniża próg bólu, a zabieg jest bezbolesny. Laser diodowy nie wpływa na warstwy skóry, ale działa tylko na mieszki włosowe.

Te z kolei uwalniają maksymalną ilość energii, z jaką mieszki włosowe są podgrzewane i ulegają reakcjom chemicznym, w wyniku, których mieszki włosowe ulegają zniszczeniu.

Laser diodowy działa na melaninę wewnątrz mieszka, to znaczy na pigment odpowiedzialny za kolor włosów. Melanina jest najciemniejszym elementem w strukturze mieszka, więc nagrzewa się szybciej niż inne pod wiązką światła, podnosząc temperaturę całej komórki, prowadząc do jej śmierci.

Jakie są zalety lasera diodowego - depilacja laserowa?

Depilacja laserowa jest wskazana przy obfitym owłosieniu, szybkim wzroście włosów, nietolerancji bolesnej depilacji wykonywanej w domu i pojawieniu się podrażnień z bioepilacji.

Gdy ktoś cierpi na zapalenie mieszków włosowych i ma wrastające włosy, depilacja laserem diodowym jest rozwiązaniem, które wyeliminuje wszystkie powyższe problemy.

Oprócz idealnej długości fali światła do zalet lasera diodowego można dodać szereg właściwości technicznych, które umożliwiają wygodne przeprowadzenie procedury zarówno dla klienta, jak i specjalisty. Jest to duża średnica rozproszenia światła i częstotliwość impulsów, co znacznie skraca czas usuwania włosów.

Co daje metoda laserowej depilacji?

   Usuwanie owłosienia jest wykonywane przede wszystkim ze względów estetycznych. Duży wpływ na wykonanie takiego zabiegu ma pozbycie się nieprzyjemnego zapachu potu, obszar ciała po depilacji laserowej znacznie ułatwia higienę osobistą.

 • Zabieg daje możliwość usuwania włosów o różnych cechach: ciemne, cienkie, szare, jasne
 • usuwanie owłosienia i uzyskanie efektu odmładzanie depilowanego obszaru skóry
 • usuwanie również czarnych kropek pozostających po goleniu wąsów lub brody
 • Nie powoduje podrażnień
 • Selektywny wpływ tylko na mieszek włosowy
 • Sprawne depilowanie dużych obszarów skóry.

Wskazania do laserowego usuwanie owłosienia za pomocą lasera diodowego

 • Pigmentowane włosy od najciemniejszego do najjaśniejszego odcienia
 • Nietolerancja depilacji woskiem, brzytwą lub depilatorem
 • Częste podrażnienie od depilacji
 • Wrastające włosy.

Korzyści z nowej technologii laserowej depilacji włosów

   Golenie jest nadal uważane za tradycyjny sposób usuwania włosów, jednak jest to również najbardziej niewygodny sposób. Włosy zaczynają rosnąć dosłownie następnego dnia, a mówienie o jakiejkolwiek estetyce nie jest już możliwe.

Istnieje wiele sposobów na pozbycie się włosów na dłuższy czas, ale większość z nich powoduje bardzo nieprzyjemne doznania. Laserowe usuwanie włosów jest niezawodnym i bezbolesnym zabiegiem, to jest powód jego rosnącej popularności.

Wcześniej laserowe usuwanie włosów w okolicy bikini było uważane za zabieg kobiecy, ale we współczesnym społeczeństwie mężczyźni stosują również tę metodę pielęgnacji.

  Laserowe usuwanie włosów od dawna jest jednym z najpopularniejszych metod radzenia sobie z nadmierną ilością włosów. Istotą zabiegu jest wpływ wiązki laserowej na pigment zawarty we włosach.

W wyniku depilacji laserowej układ rozrodczy włosów zostaje zniszczony, co uniemożliwia dalszy wzrost włosów. Zastosowanie żelu kontaktowego, szeroka gama wiązki laserowej i doświadczenie specjalistów sprawiają, że zabieg jest wygodny. Laser diodowy najnowszej generacji łączy moc i dużą prędkość, co pozwala na bardzo wydajne procedury w krótkim czasie.

Depilacja laserowa bikini

   Kobiety lubią dbać o swoje ciało, nie wykluczając obszaru intymnego. Dlatego zabiegi depilacji laserowej bikini są bardzo popularne. Salony urody oferują laserowe usuwania owłosienia z tego obszaru ciała za pomocą lasera diodowego, ponieważ okolice bikini posiadają wiele nerwów i gruczołów.

Depilacja strefy bikini może być klasyczna i głęboka. Jeśli w pierwszym przypadku zostaną usunięte tylko te włosy, które nie mieszczą się w tradycyjnym stroju kąpielowym, to ci, którzy wybiorą najgłębszą opcję, pozbędą się wszystkich włosów w pachwinie i wewnątrz ud.

Zobacz nasz sprzęt do depilacji laserowej: Laser diodowy do depilacji

Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami naszej oferty na sprzęt i urządzenia kosmetologiczne.

Mogłeś nas znaleźć szukając: części ciała, zabieg depilacji laserowej, zabiegu depilacji laserowej, laserowa depilacja, light sheer, pierwszym zabiegu, łydki uda, klatka piersiowa, serii zabiegów, zabiegiem należy.

Zobacz kategorie naszych urządzeń kosmetycznych i medycznych:


Fundusze europejskie Fundusze europejskie Fundusze europejskie