Laserowe zamykanie naczynek na twarzy

Pajączki, zwane także teleangiektazjami, są zewnętrznym objawem rozszerzonych naczyń włosowatych skóry. Mogą mieć niebieskawy odcień lub ciemnoczerwony. Naczynia mogą rozszerzać się na dowolnej części ciała. Najczęściej na twarzy i nogach.

Liniowe czerwonawe teleangiektazje najczęściej pojawiające się na twarzy (policzki, nos). Ta wada jest często poważnym problemem estetycznym.

Zamykanie naczynek

Zobacz nasz laser diodowy urządzenie - jesteśmy producentem tego sprzętu kosmetycznego.

  W klinikach kosmetologicznych do zamykania naczynek na twarzy służy specjalny laser V-Light Medika Premium. Jest to jeden z najnowocześniejszych osiągnięć medycyny estetycznej.

Dzięki temu można korzystać z technologii nawet w najdelikatniejszych miejscach takich jak twarz. Wyróżnia się wysokim poziomem pochłaniania przez hemoglobinę i niskim wchłanianiem przez wodę znajdującą się w komórkach skóry.  

Laserowe zamykanie naczynek krwionośnych na twarzy

  Czy można usunąć naczynia na nosie za pomocą lasera? Oczywiście. Twarz jest najcenniejszym darem natury i niezrównanym narzędziem uroku. Najmniejsza wada może powodować jej niedogodności estetyczne. Istotą nowej techniki, zwanej laserowym zamykaniem naczynek na twarzy, jest to, że białko znajdujące się w naczyniach ma zdolność pochłaniania promieniowania świetlnego o określonej długości fali.

  Nadmiernie rozszerzone naczynia, mają zwiększoną objętość tego białka. Ogrzewając go do określonej temperatury, można osiągnąć doskonałe wyniki. Wady kosmetyczne znikną, a otaczająca tkanka pozostanie nienaruszona.

Laserowe usuwanie naczyń krwionośnych na twarzy zrewolucjonizowało dziedzinę kosmetologii. Dzięki prostej procedurze miliony ludzi mają możliwość wyeliminowania wad naczyniowych bez konieczności korzystania z usług chirurgów. I nie tylko w strefie twarzy, ale w całym ciele. Eliminacja nieprzyjemnie wyglądających sieci i zaczerwienień w końcu pozwoliła pozbyć się wielu problemów.

Funkcje laserowego zamykania naczynek na twarzy

  Promieniowanie laserowe jest absorbowane przez oksyhemoglobinę i karboksyhemoglobinę czerwonych krwinek w uszkodzonych naczyniach. Prowadzi to do ich ogrzewania do 60-700 ° C. Temperatura ta powoduje scalanie ścian naczynia ze sobą i zamknięcie jego światła.

Otaczające tkanki nie pochłaniają promieniowania laserowego, dlatego nie nagrzewają się i nie są uszkodzone, tzn. na uszkodzone naczynie wywiera selektywny wpływ.

  Podczas zabiegu dyskomfort jest minimalny, więc wstępne znieczulenie nie jest konieczne. Ponadto urządzenie kosmetyczne ma specjalny system chłodzenia tkanek, który dodatkowo minimalizuje dyskomfort. Liczba niezbędnych procedur zależy od obszaru i liczby zamykanych naczyń.

Punktowe uszkodzone naczynka można wyeliminować podczas jednego zabiegu, Ale bardziej wyraźne pajączki będą wymagały 2-3 procedur.

Okres rekonwalescencji po zabiegu zamykania naczynek na twarzy

  Pierwszego dnia po zabiegu w miejscu ekspozycji wiązki lasera pojawia się zaczerwienienie i niewielki obrzęk. Niektóre naczynia bledną natychmiast, a niektóre mogą na chwilę ciemnieć. Po kilku tygodniach jednolity kolor skóry zostanie przywrócony i nie będzie śladu wcześniejszego problemu.

Należy zauważyć, że ekspozycja laserowa nie tylko eliminuje niepożądane naczynia krwionośne, ale także sprzyja miejscowemu odmładzaniu skóry.

Efekt laserowego zamykanie naczynek na twarzy

  U ponad 90% pacjentów całkowicie zanikają teleangiektazje. Naczynia w okolicy policzków są najłatwiejsze do usunięcia, na skrzydłach nosa jest to trudniejsze.

Po zabiegu nie powstają blizny. Wiązki laserowe są nakładane na określone obszary skóry. Zdrowe tkanki są całkowicie nienaruszone. Biorąc pod uwagę łagodny efekt, technika jest idealna do usuwania defektów kosmetycznych. We współczesnej kosmetologii usuwanie naczyń krwionośnych za pomocą urządzeń laserowych jest bardzo popularne.

Procedura zamykania naczynek na twarzy

  Laserowe usuwanie naczyń krwionośnych odbywa się w jednym lub trzech etapach i rozpoczyna się od kompleksowego oczyszczenia skóry. Następnie kosmetolog może pokryć obszar leczenia kremem znieczulającym, dotyczy to osób z niskim progiem odczuwania bólu.

Aby chronić wzrok, należy nosić specjalne okulary. Działanie wiązki lasera odbywa się do czasu, gdy pajączki nie znikną lub czerwony kolor nie zmieni się na purpurowy. Niektóre wady naczyniowe są eliminowane punkt po punkcie z przyrostami w zakresie 0,5-1 mm.

System laserowy 810 nm przeszedł już długą próbę czasu. Można znaleźć nas po słowach: zamykanie rozszerzonych naczynek na twarzy, zamykanie naczynek krwionośnych, rozszerzone naczynka na twarzy, zabieg zamykania naczynek.

  Usunięcie naczyń włosowatych z powierzchni twarzy jest możliwe dzięki zabiegom laserowym. Ta metoda wykorzystuje zdolność kontrolowania cery za pomocą lasera skierowanego na określone obszary.

Kontrolowane ogrzewanie powoduje uszkodzenie ścian naczyń krwionośnych, a tym samym ich zamknięcie. Przed każdą procedurą pacjent przechodzi konsultację, która określa możliwość wykonania procedur i ustala długość fali emitowanej przez laser. Powinno to zapobiec pojawieniu się podrażnienia i obrzęku. Dzięki tej metodzie skóra jest zauważalnie młodsza, gładsza i ma jednolity kolor.

Po zabiegu laserowego usuwania zmian naczyniowych należy stosować się do zaleceń lekarza, należy unikać gorących kąpieli, sauny, opalania (min. 2 tygodnie). Pasujące hasła: usuwanie naczynek, profesjonalne urządzenie do zamykania naczynek, sprzęt do zamykania naczyń krwionośnych do salonów kosmetycznych, przebieg zabiegu zamykania naczynek, usuwanie popękanych naczynek, laser diodowy na problemy z naczyniami krwionośnymi.

Zobacz kategorie naszych urządzeń kosmetycznych i medycznych:


Fundusze europejskie Fundusze europejskie Fundusze europejskie