Infuzja tlenowa urządzenia, zabieg, efekty

Zabieg infuzji tlenowej polega na wtłaczaniu za pomocą skoncentrowanego czystego tlenu treści czynnych do najgłębszych powierzchni skóry – elementy czynne mogą różnić się we współzależności od potrzeb skóry od podstawowych po niezwykle wyrafinowane jak kwas hialuronowy, tripeptydy, komórki macierzyste.

We współzależności od wykorzystanych ampułek infuzja tlenowa może mieć oddziaływanie kojące, przeciw starzeniowe, nawilżające, usprawniające kolor skóry, kojące trądzik oraz stany zapalne, usprawniające sprężystość skóry. Tlen funkcjonuje również wzmacniająco oraz tonizująco, stymuluje oddychanie komórek zapewniając skórze niezwykle elastyczny, zwarty oraz promienny wygląd.

Infuzja tlenowa - co to jest?


Infuzja tlenowa to zabieg przeprowadzany przy zastosowaniu zaawansowanych narzędzi kosmetycznych. To innowacyjna technika odmładzania skóry, bazująca na technologii tlenu hiperbarycznego, więc tlenu pod ciśnieniem.

To właśnie tlen pod właściwym ciśnieniem daje wgłąb skóry czynne elementy skupionych kosmetyków. Wtłaczanie (infuzja) kosmetyków (skoncentrowanych składników i substancji aktywnych) przy zastosowaniu zgromadzonego, czystego tlenu pozwoli na trafienie do głębokich warstw skóry (na poziomie komórkowym), natomiast równocześnie na jej dotlenienie.

Należałoby w tymże miejscu nadmienić, iż skóra pozbawiona właściwej ilości tlenu niewątpliwie szybciej się starzeje, jest szara oraz odebrana blasku.

Dla kogo infuzja tlenowa?


Tlenowa infuzja jest zabiegiem skierowanym do wszelkich osób, jakie pragną wyraźnie polepszyć stan własnej skóry. Robić go można prawie bez względu na wiek. W wypadku młodej skóry, zabieg ma oddziaływanie zapobiegawcze – przeciwdziała wczesnemu starzeniu, stracie wody i obniżeniu sprężystości skóry.

Tymczasem, skóra dojrzała wymaga zmniejszenia będących już przebiegów starzenia oraz obniżki jej rezultatów – zmarszczek, zmniejszonego napięcia oraz sprężystości skóry i poszarzałej skóry. Zabieg pozwoli zatem zdecydowanie polepszyć formę skóry zarówno u młodych, jak również dojrzałych osób.

Nasze przykładowe produkty:

Infuzja tlenowa – jak wygląda zabieg?


Wpierw skóra jest poddawana starannemu demakijażowi. Po jej wyczyszczeniu kosmetolog określa stan skóry oraz rozmawia z pacjentem o jego oczekiwaniach.

Następny krok to peeling, jaki oczyszcza pory z zabrudzeń oraz eliminuje obumarłe komórki naskórka. Tak przygotowana skóra jest już gotowa na przyjęcie elementów czynnych zamkniętych w ampułce. Po poprzednim otwarciu pojedynczej fiolki, kosmetolog wypełnia jej ilością infuzor.

Potem zbliża go na odległość 1 mm od skóry. Pracuje na jednej, natomiast później na drugiej połowie twarzy, wtłaczając elementy czynne w głębię skóry. Zabieg trwa blisko 1,5 godziny oraz jest zupełnie bezbolesna.

Po zabiegu pacjent może powrócić natychmiast do normalnych prac, gdyż skóra nie potrzebuje żadnej interwencji oraz rekonwalescencji.

Rezultaty infuzji tlenowej


Rezultaty wykonania infuzji tlenowej są zauważalne prawie od razu po zabiegu (nawet po pierwszym zabiegu). Pacjentki mogą zobaczyć spłycenie się zmarszczek, świeży wygląd, gładkość skóry. Rezultat jednorazowego zabiegu infuzji tlenowej zauważalny jest poprzez blisko dwa tygodnie.

Jeśli chcemy wydłużyć rezultat, potrzebne jest zrobienie pełnej serii zabiegów. Po przeprowadzeniu zabiegu można liczyć nie jedynie na zdrowy wygląd twarzy, lecz również na to, iż będzie ona odżywiona oraz dotleniona.

Bledsza staje się skóra problematyczna, ze tendencją do zaczerwienienia, okazuje się przy tymże, iż spada widoczność niedoskonałości, spłycenie zmarszczek. Cera staje się także zdrowsza, bardziej miękka oraz przyjemniejsza w dotyku.

Zabieg jest wykorzystywany poprzez mnóstwo gwiazd wywodzących się z Hollywood. Jedną spośród jego najważniejszych korzyści jest przecież to, iż na pożądane rezultaty zupełnie nie należy oczekiwać poprzez długie tygodnie, co ma zwłaszcza ogromne znaczenie, kiedy kłopotem jest zaczerwienienie skóry bądź trądzik. Nic zatem nadzwyczajnego, iż o infuzji tlenowej jeszcze częściej mówi się jako o dobrym zabiegu dla pań tuż przed ślubem.

Jak długo trwają efekty infuzji?


Zabieg infuzji tlenowej na twarz jest zupełnie bezbolesny oraz nie potrzebuje rekonwalescencji. Czas trwania zabiegu sięga od 1 do 1,5h. Pierwsze rezultaty na twarzy pojawiają się od razu po zabiegu oraz utrzymują się minimum 1,5 tygodnia.

Do osiągnięcia trwałego rezultatu potrzebne jest zrobienie serii blisko 6 zabiegów zrobionych w tygodniowych odstępach.

Infuzja tlenowa natomiast oxybrazja


Mnóstwo osób uważa, iż infuzja tlenowa jest tymże samym co oxybrazja. Jednak są to dwa różnorodne zabiegi o innych profilach. Też narzędzia do infuzji tlenowej oraz oxybrazji zdecydowanie się od siebie różnią.

Oxybrazja to zabieg czyszczący, jaki za pomocą tlenu oraz wody o ogromnej szybkości oczyszcza skórę z martwego naskórka oraz wszystkich zabrudzeń.

Narzędzie do oxybrazji przypomina długopis, z jakiego końcówki lecą powietrze oraz woda o szybkości 200 m na 1 s. Kosmetyczka trzyma narzędzie blisko 1 cm od przestrzeni skóry.

Wygenerowane ciśnienie oczyszcza ze skóry obumarłe komórki, eliminuje zabrudzenia oraz wszystkie resztki kosmetyków. Przy okazji w skórę wtłaczany jest tlen, jaki pobudza metabolizm komórek.

Infuzja tlenowa - cena zabiegu


Efekty zauważalne po jednorazowym zabiegu infuzji tlenowej utrzymują się poprzez dwa do czterech tygodni. W celu utrzymania rezultatów, osiągnięcia trwałego efektu i ogólnej naprawy jakości skóry zaleca się, żeby zrobić serię paru zabiegów, po jakiej rezultaty utrzymują się chociażby poprzez pół roku.

Najdoskonalsze rezultaty otrzymuje się robiąc serię cotygodniowych zabiegów raz na pół roku. Jakie efekty daje infuzja tlenowa na twarz (twarz, szyja, dekolt)? Poprawa ogólnej kondycji skóry, poprawa konturów twarzy, redukcja cienkich linii zmarszczek, wygładzenie okolic oczu, łączy włókna kolagenu i elastyny, doskonała metoda odmładzania skóry.

Stosowana głównie na twarz, szyję i dekolt. Przy pomocy hiperbarycznego tlenu aktywne składniki są dostarczane w najgłębsze warstwy skóry (transportowanie składników aktywnych w głąb skóry) stosując specjalny aplikator.

Zapraszamy do kontaktu z nami. Nasz doradca przedstawi Państwu dogodną formę zakupu naszych urządzeń kosmetycznych i medycznych. Zapewniamy fachowe doradztwo i dogodne formy zakupu na leasing medyczny lub pożyczkę. Przystępne ceny i solidny sprzęt do gabinetu kosmetycznego dostępny tylko od polskiego producenta, firmy Medika Polska.Oferujemy kombajny kosmetyczne do rożnego typu zabiegów, miedzy innymi: mezoterapii mikroigłowej i mezoterapii igłowej, oczyszczanie wodorowe, peeling kawitacyjny i wielu innych.

Mogłeś nas znaleźć szukając: infuzja tlenowa na twarz, twarz szyja, infuzja tlenowa efekty, kwas hialuronowy, technologii hiperbarycznego tlenu, kwasu hialuronowego, głębsze warstwy skóry, konturów twarzy, rozjaśnienie skóry, urządzenia infuzja tlenowa - co to?, urządzenie do infuzji tlenowej, urządzenia kosmetyczne.

Zobacz kategorie naszych urządzeń kosmetycznych i medycznych:


Fundusze europejskie Fundusze europejskie Fundusze europejskie