Peeling wodorowy, Oczyszczanie wodorowe

Wodór to najdrobniejszy pierwiastek, jaki dzięki własnej niewielkiej masie może dochodzić w głębię struktur skóry- aż do poziomu komórek! Uszkadza on dzięki temu wolne rodniki oraz odpowiadają m.in. za mechanizmy starzenia się.

Po wejściu do komórek, cząstki wodoru łączą się z najmocniej reaktywnymi, natomiast co za tymże idzie niezwykle niekorzystnymi wolnymi rodnikami, gdzie w efekcie reakcji chemicznej są one zmienione w nieszkodliwe cząstki wody, dzięki czemu można zatrzymać mechanizm starzenia się skóry już na etapie komórkowym!

Tenże nowoczesny zabieg daje wprost do skóry cząstki wodoru, jakie czyszczą ją na etapie komórkowym. Wodór jako najmniejszy oraz najlżejszy pierwiastek, może dochodzić w głębokie formy skóry, łącząc się z reaktywnym tlenem, często znanym jako wolne rodniki oraz osłabiając go.

Czym jest oczyszczanie wodorowe?

Oczyszczanie wodorowe polega na wejściu w głębię skóry małych drobinek aktywnego wodoru. W efekcie czego RFT wiążą się z jonami wodoru, prowadząc do powstawania wody oraz czystego tlenu.

Technologia została stworzona tak, żeby dokonać jak najdokładniejszego oczyszczanie przy utrzymaniu neutralności dla skóry. Wodór dostarczany jest pod ciśnieniem za pomocą wody. Wartości owego pierwiastka powodują, iż jest on dostarczany do najgłębszych powierzchni skóry.

Oczyszczanie wodorowe - na czym polega zabieg?

Peeling wodorowy realizowany przy wykorzystaniu specjalnych urządzeń, polega na wprowadzaniu wgłąb skóry małych drobinek aktywnego wodoru. Cząstki owe doskonale czyszczą komórki skóry i zmniejszają wolne rodniki na jej przestrzeni, w efekcie czego mamy do czynienia z efektywną terapią typu anti-aging.

W jaki sposób wodór dostarczany jest w głębię skóry? Oczyszczanie wodorowe stosuje tu technologię strugi wody pod podwyższonym ciśnieniem.

Małe rozmiary wodoru i jego niewielka masa pozwolą dojść pierwiastkowi w głębokie formy skóry, natomiast wszystkiemu towarzyszy mechanizm elektroporacji. To bodźce elektryczne tworzą w skórze mikrokanały będące drogą dojścia do skóry treści czynnych.

Nasze przykładowe produkty:

Zabieg wodorowego oczyszczania skóry

Ze względu na rezultat zwilżenia, ożywienia oraz wyrównania skóry na terapię wodorową winien zdecydować się każdy kto niejednokrotnie poddaje skórę ekspozycji na słońce i zabrudzenia otoczenia. Wyraźne rezultaty zauważalne są w wypadku skóry zmęczonej, suchej oraz osuszonej.

Skóra trądzikowa i naczyniowa nie stanowi przeciwwskazań do zrobienia terapii wodorowej. Ze względu na wartości kojące oraz łagodzące pobudza odnowę ran, poprawia produkcję sebum i zmniejsza stany zapalne.

Przygotowanie do peelingu wodorowego

Zabieg oczyszczania wodorowego nie potrzebuje żadnych specjalistycznych przygotowań. Przed jego rozpoczęciem może zostać opcjonalnie wykonana rozmowa ze specjalistą, w celu potencjalnego wyeliminowania przeciwwskazań.

Do najpopularniejszych kwalifikuje się: ciążę, karmienie piersią, choroby nowotworowe lub opryszczkę.

Należałoby także skorzystać z takiej możliwości w wypadku borykania się z kłopotem podwyższonej ilości sebum bądź przygotowując się do zabiegów medycyny estetycznej.

Rezultaty po zabiegu

Rezultaty pozabiegowe są zauważalne od razu po zabiegu. Skóra jest dokładnie nawilżona, odświeżona, zrewitalizowana, odżywiona oraz naprężona. Komórki rogowego naskórka zostały wyeliminowane, skóra jest więc wyczyszczona oraz gładka.

Niebezpieczne wolne rodniki zostały unieszkodliwione, natomiast zatem mechanizm starzenia się skóry został przerwany na pewien czas.

Cały zabieg nie potrzebuje rekonwalescencji po wyjściu z gabinetu kosmetycznego. Przed wykonaniem zabiegu nie wymagane jest żadne przygotowanie klienta. Kosmetolog tylko zmywa makijaż ze skóry. Zabieg dokładnie oczyszcza oraz nawadnia skórę.

Zalety peelingu wodorowego

Nie potrzebuje żadnego przygotowania, nie ma także czasu rekonwalescencji. Jest to zabieg całoroczny, nie uwrażliwia na promienie słoneczne.

Terapia wodorem oraz tlenem zabezpiecza ściany naczyń włosowatych, w związku z tymże zabieg oczyszczania wodorowego z przeznaczeniem może być wykonany u osób ze skórą naczyniową lub delikatną, natomiast chociażby z trądzikiem różowatym.

Ze względu na oddziaływanie łagodzące, wspierające gojenie się ran, poprawiające stan wytwarzanego sebum oraz zmniejszanie stanów zapalnych, zabieg usprawni stan skóry z kłopotami trądzikowymi.

Oczyszczanie wodorowe – cena

Cena oczyszczania wodorowego waha się w granicach 200-300 zł. Mnóstwo zależy od owego jakie treści czynne zostaną podane podczas zabiegu. To z kolei jest sprawą samodzielnie określaną poprzez kosmetologa przeprowadzającego procedurę.

Wskazania

Częstość i liczba spotkań są ustalane samodzielnie oraz zależą od stanu wyjściowego skóry i wymagań Konsumenta. Prewencyjnie, dla utrzymania rezultatu oczyszczenia oraz zwilżenia skóry, zabieg należałoby później ponowić raz w miesiącu.

Po oczyszczaniu wodorowym nie poleca się używania kosmetyki kolorowej, korzystania z sauny oraz basenu (w przeciągu 48 godzin po wyjściu z gabinetu). Terapię można zrobić o dowolnej porze roku, chociażby w czasie letnim. W okresie upalniejszych dni polecane jest jednakże wykorzystywanie filtrów UV.

Mogłeś nas znaleźć szukając: oczyszczania wodorowego, wolnych rodników, wodorowe oczyszczanie w głąb skóry, medycyny estetycznej, zabiegu oczyszczania wodorowego, aktywnych w głąb skóry, substancji aktywnych w głąb, neutralizacja wolnych rodników, oczyszczanie skóry, towarzyszy proces elektroporacji, wprowadzanie substancji aktywnych, dogłębnego oczyszczenia, wodór wprowadzany, małej masie, pielęgnacji skóry, efekty zabiegu, poziomie komórkowym, każdym wieku.

Zobacz kategorie naszych urządzeń kosmetycznych i medycznych:


Fundusze europejskie Fundusze europejskie Fundusze europejskie