Oksybrazja (oxybrazja) Sprzęt kosmeyczny do zabiegu

Zabieg oksybrazji znany jest także jako mikrodermabrazja tlenowo-wodna. Jest to mechaniczna forma oczyszczania skóry, w przeciwieństwie do mikrodermabrazji funkcjonuje znacznie łagodniej.

Zabieg wykonany jest przy pomocy narzędzia, ze specjalistyczną głowicą, jaka prowadzi strumień tlenu wraz z kroplami soli fizjologicznej na skórę. Całość robiona jest pod ciśnieniem, zatem zabieg jest bardzo efektywny i proponuje skrupulatne oczyszczenie skóry. Rezultatem zabiegu jest lepsze dotlenienie skóry, aktywowanie pracy kolagenu, oczyszczenie, regulacja aktywności gruczołów łojowych, oziębienie i spłycenie zmarszczek.

Co to jest oksybrazja?

Oksybrazja, więc odmiennie peeling wodno tlenowy (bądź oxydermabrazja, mikrodermabrazja wodno-tlenowa), stosuje emitowany pod ciśnieniem prąd powietrza z rozrzuconymi kroplami soli fizjologicznej.

Po zabiegu skóra jest wyczyszczona oraz ma znacznie lepszy wygląd, zabieg uspokaja oraz poprawia naskórek, ponadto nawilża go oraz polepsza jego kolor. Skóra jest znacznie odmłodzona, natomiast płytkie zmarszczki stają się mniej zauważalne. Polepsza się też sprężystość skóry.

Może być wykorzystywana samodzielnie bądź jako wstęp do pozostałych zabiegów pielęgnacyjnych, dzięki temu będą one lepsze. Sól fizjologiczna jest czystym związkiem chlorku sodu w wodzie o natężeniu 0,9%.

Przejawia ona wartości przeciwzapalne, kojące oraz nawilżające. Funkcją tlenu w tymże zabiegu jest przede wszystkim aktywowanie włókien kolagenowych oraz naczyń krwionośnych do odbudowy i zachowanie następującego trądziku przez oddziaływanie oczyszczające.

Nasze przykładowe produkty:

Z jakimi kłopotami można walczyć przy pomocy oksybrazji?

Oksybrazja przeważnie robiona jest na twarzy, jednakże zabieg tenże można też wykonać na szyi bądź dekolcie. Gdy idzie o wskazania do zabiegu oksybrazji to jest on przeznaczony dla wszelkich tychże pań, jakie zmagają się z takimi skórnymi kłopotami, jak rozszerzone pory, zbytnia produkcja sebum, wągry, przesadny łojotok, natomiast również powiększone naczynka. Dzięki temu zabiegowi cera staje się dotleniona oraz nawodniona, dzięki czemu w mgnieniu oka odzyskuje własny dotychczasowy blask.

Jak przygotować się do zabiegu oksybrazji?

Zrobienie oksybrazji naprawdę nie potrzebuje przygotowań. Należy pamiętać jednakże o tymże, aby zaprzestać opalania skóry dwa tygodnie przed mikrodermabrazją tlenowo-wodną.

Na 24 godziny przed sposobem powinno się natomiast odłożyć kremy na bazie alkoholu takie jak balsam lub krem. Po zrobionej oksybrazji cera staje uwrażliwiona, natomiast zatem poprzez pewien czas należy unikać wiatru, chłodu oraz nie wystawiać się na ostre oddziaływanie promieni słonecznych.

Zabieg oksybrazji

Zabieg oksybrazji nie wywołuje rozdrażnienia skóry. Mogą jej się poddawać osoby z cerą naczyniową, delikatną, skłonną do rumienia i trądzikową.

Polepsza nastawienie, dzięki dużemu dotlenieniu skóry. Przeprowadzany jest na mokro co zapewnia skórze wrażenie chłodu oraz wytchnienia. Niezwykle efektywnie eliminuje zabrudzenia, wągry oraz zmniejsza pory. Skóra po zabiegu jest odbudowana, zwilżona oraz świeża. Zalecana jest też dla osób cierpiących na trądzik.

Kto może korzystać z zabiegu oksybrazji?

Zabieg może być przeprowadzany u osób z wszelkim typem cery zacząwszy od skór niezwykle grubych kończąc na skórach cienkich oraz podatnych. Zwłaszcza zaleca się tenże zabieg dla osób u których mikrodermabrazja diamentowa lub korundowa jest odradzana, więc dla skór wrażliwych, delikatnych, uczuleniowych, trądzikowych, dojrzałych.

Zabieg nadaje się też do eliminacji przebarwień. Zabieg można robić na rozmaitych obszarach ciała: twarz, szyja, dekolt, plecy oraz dłonie. Można również wykorzystywać zabieg na skórę głowy w wypadku łupieżu i wypadania włosów.

Przeciwwskazania

Jak wspominaliśmy, oksybrazja jest zabiegiem właściwym dla każdego rodzaju cery. Swobodnie mogą robić ją w razie konieczności chociażby panie w ciąży. Nie jest jednakże potrzebna w wypadku osób przeziębionych lub cierpiących na zapalenie zatok – mogłaby ona pogorszyć ich stan. Oksybrazji nie wykonuje się również, kiedy klient ma chorobę zaraźliwą skóry bądź niezwykle ostre ropne stany zapalne.

Oksybrazja - rezultaty

Zaraz po pierwszym zabiegu oksybrazji skóra nabierze dobrego wyglądu oraz sprężystości. Jednakże najdoskonalsze rezultaty uzyskasz, wykorzystując go systematycznie - co 3-4 tygodnie. Twoja skóra będzie błyszcząca, gładka oraz nawilżona jak nigdy dotychczas! Pamiętaj jednakże o zdrowych nawykach pielęgnacyjnych, jakie umacnia rezultaty oksybrazji.

Odpowiednie rezultaty oksybrazji otrzymuje się po serii blisko 3 do 10 sposobów. Mnóstwo tutaj zależy niewątpliwie od typu kłopotu z jakim boryka się konkretna osoba.

Jeden zabieg można wykorzystać na przykład przed jakąś istotną imprezą bądź wielkim wyjściem. Oksybrazja jest obecnie jednym spośród tychże popularniejszych zabiegów.

Oxybrazja natomiast mikrodermabrazja

Oksybrazja stanowi doskonałą opcję dla mikrodermabrazji, jednakże w oddzieleniu od niej jest dość delikatnym zabiegiem zwanym dość niejednokrotnie miękką mikrodermabrazją. W czym jednakże tkwi rozbieżność pomiędzy owymi dwoma zabiegami?

Mikrodermabrazja polega na automatycznym wycieraniu powierzchni naskórka przy pomocy profesjonalnego narzędzia zaopatrzonego przeważnie w głowicę diamentową. Dzięki temu zabiegowi można dokładnie oczyścić pory skóry, zminimalizować widoczność blizn, natomiast również poprawić kolor cery.

Mogłeś nas znaleźć szukając: peeling wodno tlenowy, peeling tlenowo wodny, oksybrazja peeling, martwy naskórek, stany zapalne skóry, specjalne okulary ochronne, miłe uczucie odświeżenia, peelingu mechanicznego, stany zapalne, twarzy szyi,złuszczania naskórka, twarz szyja, mikrodermabrazji diamentowej, kolorytu skóry.

Zobacz kategorie naszych urządzeń kosmetycznych i medycznych:


Fundusze europejskie Fundusze europejskie Fundusze europejskie