Soft lifting - lifting z użyciem kwasu hialuronowego

Teraz można nie tylko wygładzić zmarszczki lub poprawić owal twarzy, ale również zmienić skórę twarzy, jako całości: wypełnienie, elastyczność, kolor. Służy do tego miękki lifting, czyli zabieg o nazwie Soft Lifting działa jednocześnie na powierzchownym i głębokim poziomie, tworząc efekt intensywnego odmłodzenia.

Wszystko to można zrobić w ramach jednej 30-minutowej procedury. Wykonuje relief i wyrównanie koloru skóry, przywraca naturalny wygląd a wynik jest widoczny natychmiast i utrzymywany jest długo.

Procedura Soft lifting obejmuje 2 elementy:

 • Innowacyjny wzmacniacz skóry, który natychmiast przywraca elastyczność skóry, jednocześnie zachowując naturalne kontury.
 • Skoncentrowane płytki krwi własnego osocza, które przyspieszają naturalną odnowę komórek naskórka.

Jak wygląda zabieg medycyny estetycznej Soft lifting?

   Procedura miękkiego liftingu wygląda jak zwykłe mikroiniekcje w skórę, ale ich mechanizm działania jest inny, ponieważ nie wypełnia zmarszczek, ale rozprowadza preparat po całej twarzy. Kosmetolog wprowadza zastrzyki kwasu hialuronowego przez elastyczne mikrokaniule o zaokrąglonym końcu, aby uniknąć uszkodzenia tkanek. Zabieg miękkiego liftingu trwa od 1 godziny i przebiega na całej powierzchni twarzy.

Zabieg odmładzający na twarz Soft lifting

   Aby przedłużyć młodość i piękno, stosowane są różne środki, w tym różnorodne zabiegi kosmetologiczne w salonach medycyny estetycznej. Osoby pragnące zachować młodość zgłaszają się na zabieg Soft lifting, ponieważ:

 • Mają potrzebę odmłodzenia twarzy
 • Chcą przywrócenia świeżości skóry
 • Chcą mieć sobie zdrową skórę
 • Zachować naturalność twarzy
 • Uniknąć bólu podczas zabiegu
 • Wyeliminować wszelkie możliwe ryzyko efektów ubocznych.

   W oparciu o powyższe, powstała miękka technologia Soft lifting spełnia potrzeby pacjentów. Do przeprowadzania miękkiego liftingu stosuje się kwas hialuronowy w połączeniu ze środkiem znieczulającym.

Obecnie kwas hialuronowy jest jedynym wypełniaczem, który jest dobrze tolerowany, niezawodny, dając najbardziej naturalny efekt. Oprócz zdolności wypełniania zmarszczek kwas hialuronowy poprawia również, jakość skóry, dzięki czemu jest jaśniejsza i bardziej elastyczna.

   Ma silne właściwości nawilżające, a także stymuluje fibroblasty do produkcji neokolagenu, co z kolei poprawia, jakość skóry, czyniąc ją szczególnie delikatną.

Ponadto udowodniono, że kwas hialuronowy zachowuje elastyczność skóry i chroni ją przed działaniem utleniaczy odpowiedzialnych za starzenie się skóry. Kwas hialuronowy nadaje skórze objętość.

Z wiekiem komórki wytwarzają coraz mniej kwasu hialuronowego, przez co pogarsza się struktura skóry i kontur twarzy. Pojawiają się zmarszczki i fałdy, policzki opadają. Zastrzyki z kwasu hialuronowego pozwalają zrestrukturyzować skórę i wypełnić zmarszczki i fałdy.

Jaki jest zabieg Soft lifting?

   Klasyczne metody wstrzykiwania produktu w celu wypełnienia zmarszczek to wstrzyknięcie kwasu hialuronowego w obszar zmarszczek, dzięki czemu zmarszczki znikają. Technika wprowadzania kwasu hialuronowego Soft lifting różni się od klasycznej.

Nie wystarczy tylko wypełnić zmarszczki, trzeba stworzyć jednolitą sieć kwasu hialuronowego pod skórą, bardzo cienką, ale gęstą, co kompensuje utratę najważniejszych składników związanych z wiekiem. Ta specjalna technologia iniekcji wzmacnia skórę, tworząc efekt prawdziwego liftingu.

   Oprócz ogólnego odmładzania, technika miękkiego liftingu pozwala korygować niektóre niedoskonałości twarzy, takie jak nieregularności nosa, uszkodzone płatki uszu, niewyraźne kontury podbródka, niewielka objętość i niewyraźny kontur warg, aby odmłodzić dekolt, plecy i ramiona.

Natychmiast po zabiegu Soft lifting zauważalne jest zmniejszenie ilości zmarszczek, poprawa objętości i efekt liftingu. Zmiany staną się jeszcze bardziej widoczne pod koniec pierwszego tygodnia. Będzie można jednak ocenić całość ulepszeń za 3 miesiące. Jeśli chodzi o pierwsze oznaki osłabienia wyników, obserwuje się je gdzieś około 10 miesiąca.

Jednak pacjenci nie potrzebują powtórzenia procedury wcześniej niż po 14-18 miesiącach. Ta technologia oczywiście nie może dać rezultatu porównywalnego z zabiegiem chirurgicznym, ale daje korzyści, które są bardzo cenione przez pacjentów.

Zalety zabiegu Soft lifting

 • Komfort i brak bólu podczas zabiegu. Pozwala to pacjentowi obserwować w lustrze wszystko, co mu się przydarzy podczas procedury. Pacjent ma również możliwość prowadzenia dialogu z kosmetologiem, co ułatwia zabieg.
 • Brak krwiaków w większości przypadków. Krwiaki występują w niezwykle rzadkich przypadkach, zawsze są prawie niewidoczne. Po zabiegu pacjent może natychmiast wrócić do pracy lub udać się na przyjęcie bez ryzyka, że ktoś zauważy ślady zabiegu.
 • Skóra nabiera zdrowego wyglądu, staje się promienna i elastyczna. Pacjenci często zauważają, że po zabiegu muszą rano stosować znacznie mniej kosmetyków. Zaraz po przebudzeniu są piękni i młodzi.
 • Twarz pozostaje naturalna, zmiany są tak subtelne, że nie budzą ciekawości krewnych lub współpracowników. Natomiast klienci otrzymują wiele komplementów ze względu na ich świeżość, młodość i piękno.

   Miękki lifting jest zalecany młodym pacjentom, którzy chcą przedłużyć młodość i urodę, a także osobom powyżej 60 roku życia, które szukają alternatywy lub uzupełnienia operacji.

Zabieg kwasem hialuronowym to niezawodna technika, bezbolesna, zdolna do napinania i odmładzania twarzy, przy jednoczesnym zachowaniu jej naturalności.

Zapraszamy serdecznie do zapoznania się z ofertą naszych urządzeń medycznych i kosmetycznych. Znaleźć w naszej hurtowni można wysokiej jakości sprzęty, za pomocą których wykonać można zabieg soft liftingu i wiele innych zabiegów z zakresu medycyny estetycznej.

Mogłeś nas znaleźć szukając: soft liftingu, owal twarzy, medycyna estetyczna, tworzeniu się zmarszczek, linijnym podawaniu kwasu hialuronowego, niewyrównana cukrzyca choroba nowotworowa, polega na linijnym podawaniu, skóry twarzy, owalu twarzy zaokrąglenie policzków, ciąża i karmienie piersią, efekty zabiegu, napięcia i nawilżenia skóry, specyficzne właściwości kwasu hialuronowego, skóry niewyrównana cukrzyca choroba, względu na specyficzne właściwości, pozwala zapobiegać, czym polega soft lifting, tkanek pozwala zapobiegać, właściwości kwasu hialuronowego jednocześnie, kwasu hialuronowego jednocześnie poprawia, soft lifting polega, poprawa owalu twarzy, uszkodzenia naczyń, zabiegów medycyny estetycznej, nawilżenia skóry twarzy, efekty zabiegu utrzymują.

Zobacz kategorie naszych urządzeń kosmetycznych i medycznych:


Fundusze europejskie Fundusze europejskie Fundusze europejskie