Skin Booster - intensywne nawilżanie skóry

Procedura wspomagania skóry to Skin Booster, nowa technika odmładzania skóry, która nie wymaga łagodzenia bólu. Kosmetolog wykonuje mikroiniekcje kwasem hialuronowym, dające natychmiastowy efekt głębokiego nawilżenia, skóra staje się gładsza i bardziej elastyczna.

Nie jest to wypełniacz w czystym tego słowa znaczeniu, dlatego nie jest stosowany do korygowania pojedynczych zmarszczek, ale dzięki głębokiemu nawilżeniu skóry zabieg pozwala osiągnąć efekt bardziej zdrowej i napiętej skóry. Dzięki specjalnemu składnikowi z kwasem hialuronowym, hiperstymulatory Skin Booster działają na przyczyny starzenia się skóry, a nie tylko na jej efekty zewnętrzne. Ponadto wzmacniacz skóry stymuluje komórki skóry do produkcji kolagenu.

Na czym polega procedura Skin Booster?

   Kwas hialuronowy jest jednym z głównych składników ludzkiej skóry. Starzeniu się skóry towarzyszy spadek zawartości kwasu hialuronowego, co prowadzi do odwodnienia, utraty elastyczności i naturalnego zaczerwienienia skóry.

Skład preparatów Skin Booster obejmuje wstrzykiwany kwas hialuronowy w postaci wolnej i usieciowanej. Skin Booster pomaga również przywrócić i nawilżyć głębsze warstwy skóry. W ten sposób skóra staje się bardziej gęsta, elastyczna, gładka (wygładzenie zmarszczek) i nawilżona. W ten sposób skóra staje się zdrowsza.

  Procedurę Skin Booster przeprowadza się za pomocą podskórnych mikroiniekcji w niektórych punktach, aby zminimalizować zmarszczki (na szyi, dekolcie, na czole, kościach policzkowych, wokół ust, na brodzie, na rękach, przedramionach i udach wewnętrznych).

Kwas hialuronowy wstrzykuje się za pomocą mikrowstrzyknięć w odległości około 1 centymetra między punktami, tradycyjnymi igłami lub elastycznymi mikroigłkami, co pozwala leczyć całą twarz niewielką liczbą nakłuć, co pozwala uniknąć wielu zastrzyków. 

Procedura Skin Booster przeprowadzana jest w ciągu jednego zabiegu trwającego 15-20 minut. Efekt staje się zauważalny po około 4-5 dniach i trwa od 2 do 5 miesięcy, w zależności od użytego materiału. Procedurę można powtarzać 2 razy w roku.

Wskazania do stosowania Skin Booster

  • Sucha skóra - nawilżenie od wewnątrz
  • Zmniejszenie odcienia, elastyczności skóry - głębokie przywrócenie poprzedniej elastyczności
  • Oznaki starzenia się dekoltu, szyi, ramion, twarzy - korekcja mikro zmarszczek w obszarach problemowych
  • Przerzedzenie skóry - zagęszczenie skóry właściwej.

Kto potrzebuje Skin Booster?

   Zabieg przeznaczony jest dla osób, które chcą wygładzić powierzchowne zmarszczki. Ponadto procedura Skin Booster pomaga zwalczyć pierwsze oznaki zwiotczenia skóry twarzy. Polecany jest również do odmładzania szyi i wnętrza dłoni. Zabieg nawilża skórę od wewnątrz i nadaje jej doskonałe zdrowie.

Mikrowstrzyknięcia kwasu hialuronowego za pomocą głębokiej mezoterapii, umożliwiają:

  • Stworzyć nawilżające zbiorniki w skórze właściwej, zatrzymać wodę i rozprowadzić ją.
  • Przywróć i utrzymać zdrowe nawilżenie skóry przez długi czas.

Wynik Skin Booster: natychmiastowy efekt głębokiego nawilżenia skóra staje się gładsza oraz rewitalizacji skóry. Poprawa owalu twarzy.

Procedura odpowiednia dla każdego?

Procedurę Skin Booster można wykonać w każdym wieku, niezależnie od rodzaju skóry:

  • Dla młodej skóry, aby zapobiec starzeniu się, aby skóra była promienna, elastyczna i nawilżona.
  • Dla skóry dojrzałej, aby spowolnić jej starzenie, aby poprawić, jakość i strukturę skóry.
  • W przypadku uszkodzonej skóry, aby wyrównać i zmniejszyć niedoskonałości skóry, takie jak ślady trądziku.

   Kwas hialuronowy, aminokwasy i witaminy są podawane przez głęboką mezoterapię. Zabieg wykonuje specjalista w salonie medycyny estetycznej a sama procedura polega na przebiciu skóry cienką igłą lub kaniulą, w razie potrzeby może zostać podane znieczulenie oparte na lidokainie wstrzykniętej pod skórę w tym samym czasie, co preparat, co znacznie zmniejsza ból zabiegu.

W rezultacie mikroskopijne krople skinbustera poprawią wygląd już po pierwszej sesji, a skóra stanie się świeża i gładka. Po zabiegu może pojawić się zaczerwienienie, lekki obrzęk i niewielka wrażliwość, które znikają wkrótce po zabiegu.

Skin Booster - główna procedura kosmetyczna

   Struktura cząsteczki kwasu hialuronowego pozwala jej zatrzymać wodę ważącą tysiąc razy więcej niż jej własna (rodzaj molekularnej gąbki), wówczas zasada działania staje się bardziej wyraźna. W młodości w tkankach jest dużo hialuronu, z wiekiem jego ilość maleje, skóra staje się cieńsza, krucha, pojawiają się mikroskopijne pęknięcia.

Jeśli żel kwasu hialuronowego zostanie wprowadzony do skóry właściwej (z wieloma małymi, płytkimi zastrzykami na twarzy), to dzięki swojej płynności i elastyczności jest równomiernie rozprowadzany w tkankach, nasycając je wilgocią i napinając.

Booster w tłumaczeniu z angielskiego to akcelerator, asystent, kompensator. Dla tych, którzy pragną natychmiastowego i żywego efektu poprawy struktury skóry, cery i odmłodzenia, odpowiedni jest zabieg Skin Booster.

Ta procedura jest niedroga i ma szybki efekt, więc będzie odpowiednia dla wielu osób. Preparaty Skin Booster można stosować w połączeniu z innymi procedurami odbudowy skóry, na przykład mezoliftingiem, peelingiem lub frakcyjną terapią laserową, CO2. Mogłeś nas znaleźć szukając: restylane skinboosters, restylane skinbooster, okolice ust i czerwieni, szyi dekoltu, ust i czerwieni wargowej, czerwieni wargowej, rewitalizacja skóry, cienką igłą, wokół oczu.


 

Zobacz kategorie naszych urządzeń kosmetycznych i medycznych:


Fundusze europejskie Fundusze europejskie Fundusze europejskie