Najskuteczniejsze zabiegi medycyny estetycznej

Medycyna estetyczna to kompleks różnych niechirurgicznych metod utrzymywania i poprawiania kondycji twarzy i ciała, zapewniających dobre zdrowie i pozwalających nie zakłócać zwykłego trybu życia. Doskonały efekt gwarantuje używanie wysokiej, jakości sprzętu kosmetologicznego od polskiego producenta

Medika oryginalnych preparatów wysokiej, jakości najbardziej zaawansowanych technik kosmetologii laserowej i iniekcyjnej. Najskuteczniejsze zabiegi medycyny estetycznej to procedury odmładzania twarzy, eliminowania wszystkich jej defektów i bezbolesnej depilacji laserowej.

Niechirurgiczne najskuteczniejsze zabiegi medycyny estetycznej dla odmładzania twarzy

    W życiu codziennym nie wszyscy ludzie mają wystarczająco dużo wolnego czasu, aby zadbać o swoją twarz i ciało, dlatego salony kosmetologiczne oferuje najskuteczniejsze zabiegi medycyny estetycznej, które pozwalają nie zakłócać zwykłego stylu życia bez konieczności odrywania się od pracy.

Procedury te, w szczególności peeling lub laseroterapia, mają na celu nawilżenie skóry, poprawę konturów twarzy oraz korekcję nieprawidłowości i niedoskonałości poprzez złuszczanie i regeneracje naskórka. Osiągnięcie promiennego, równomiernego wyglądu skóry i młodszego, wypoczętego wyglądu, którego tak wiele kobiet pragnie, można osiągnąć za pomocą procedur kosmetologicznych.

Powierzchowne zabiegi laserowe i peeling chemiczny mogą poprawić wygląd skóry, eliminując zmarszczki, plamy, powiększone pory i inne niedoskonałości. Za pomocą głębszych lub podskórnych procedur możliwe jest ukrycie zmarszczek i nieregularności. Z kolei procedury komórek macierzystych mają doskonały efekt przeciwstarzeniowy.

Peeling nadaje skórze młodszy wygląd

   Peeling polega na zastosowaniu środków chemicznych (glikolowego, salicylowego, trichlorooctowego lub migdałowego, fenolu) w celu usunięcia niedoskonałości skóry. W wyniku złuszczania pory zwężają się, znikają plamy pigmentowe, zmarszczki, a skóra wygląda na znacznie młodszą. Istnieją 3 stopnie stosowania substancji aktywnych, w zależności od potrzeb skóry: powierzchniowy, średni i głęboki peeling.

  Ta procedura odnawia warstw skóry, redukuje zmarszczki na twarzy, poprawia stan zatkanych i powiększonych porów, a także zmniejsza aktywność gruczołów łojowych, dzięki czemu skóra jest gładka, promienna i bez tłustego połysku.

Poprawa skóry po delikatnym złuszczaniu jest zauważalna już pierwszego lub drugiego dnia, efekt głębokiego peelingu jest zauważalny po około tygodniu. Zabieg ma na celu odmłodzenie naskórka poprzez usunięcie martwych komórek, dzięki czemu skóra ponownie staje się młoda i promienna.

Powierzchowny peeling pozwala pozbyć się małych pigmentacji i płytkich zmarszczek, głęboki peeling działa w głębszych warstwach skóry, eliminując ciemniejsze plamy starcze i głębsze zmarszczki.

Peeling wodorowy – oczyszczenie, odżywienie i nawilżenie skóry

   Sprzęt kosmetyczny Hydrogen Peel Medika powoduje wytwarzanie wodoru przez generator, który następnie jest przekazywany do skóry przy wykorzystaniu strumienia wody pod dużym ciśnieniem. Takie działanie wywołuje delikatne złuszczanie i skuteczne oczyszczanie porów.

Oczyszczanie wodorowe to także usuwanie ze skóry wolnych rodników, które przedostają się wskutek działania szkodliwych środków chemicznych oraz zanieczyszczeń środowiska.

  Wolne rodniki tlenowe przyspieszają starzenie się skóry, uszkodzenie włókien kolagenowych i powstawanie przebarwień. Dostarczenie do skóry aktywnego wodoru powoduje, że wszystkie niekorzystne procesy są usuwane, a wolne rodniki tlenowe po połączeniu z cząsteczkami wodoru zmieniają się z wodę.

Jest to jeden z najskuteczniejszych zabiegów medycyny estetycznej, jego efektem jest: dogłębne oczyszczenie skóry, zredukowanie stanów zapalnych, wygładzenie zmarszczek w okolicy oczu, usuwanie naczynek włosowatych.

Przeciwstarzeniowa mezoterapia twarzy odmładza, nawilża i uelastycznia skórę

   Mezoterapia twarzy to powierzchowne mikroiniekcje substancji czynnych o silnym działaniu nawilżającym. Kompleks ten nasyca komórki wilgocią, eliminując oznaki starzenia związanego z wiekiem i zapobiegając pojawianiu się nowych zmarszczek, pomagając wzmocnić skórę i poprawić ogólne kontury twarzy. Zabieg ten został uznany przez kosmetologów i pacjentów za najskuteczniejszy zabieg medycyny estetycznej do zastosowania na twarz, dekolt, szyję, dłonie.

    Z reguły koktajl substancji czynnych do mezoterapii zawiera kwas hialuronowy, przeciwutleniacze i witaminy, które mają złożony wpływ na skórę, przywracając jej młodość, blask i elastyczność. Mezoterapia zwalcza oznaki starzenia poprzez głębokie nawodnienie komórek, jej działanie objawia się stopniowo i jest aktualizowane poprzez okresowe powtarzanie procedury.

Mezoterapia jest uważana za cudowną i nieinwazyjną metodę leczenia trądziku. Mezokoktaile stosowane do iniekcji są wybierane indywidualnie, mają właściwości przeciwzapalne, immunomodulujące, przeciwbakteryjne. Łagodzą i leczą skórę. Kosmetolog do wykonania mezoterapii wykorzystuje wielofunkcyjne urządzenie, czyli kombajn kosmetyczny Medika Premium.

Depilacja laserowa to bezbolesne usuwanie niechcianego owłosienia

   Depilacja laserem diodowym pozwala na zawsze pozbyć się niechcianego owłosienia. Wiązka lasera wnika głęboko w skórę i działa na mieszki włosowe, powodując ich zniszczenie. W rezultacie włosy umierają i nigdy więcej nie rosną w tym samym miejscu.

W przeciwieństwie do nieprzyjemnej, bardzo bolesnej, przestarzałej elektrolizy, laserowe usuwanie włosów nie powoduje bólu, jest skuteczne dla wszystkich rodzajów włosów i skóry.

   Trio Laser SLD Medika (755nm + 808nm + 1064nm) pozbywa się włosów w kilku procedurach. Tylko włosy w fazie wzrostu podlegają działaniu lasera, część włosów w tym czasie jest w stanie snu. Dlatego druga procedura jest wymagana, gdy włosy w spoczynku znajdują się w aktywnej fazie wzrostu.

Najskuteczniejszym zabiegiem medycyny estetycznej do usuwania niechcianych włosów jest właśnie laser diodowy, który reaguje nawet na małą ilość melaniny nie powodując uszkodzenia skóry. Jest to jak dotąd najmocniejszy laser diodowy, posiadający szereg unikalnych funkcji. Zapewnia pełne bezpieczeństwo zabiegu, brak bólu i powikłań w postaci oparzeń.

Korzyści z laserowego usuwania włosów

   Urządzenie kosmetologiczne wyposażone w laser diodowy ma najwyższą moc fali laserowej, co gwarantuje trwałe usunięcie włosów z dowolnej części twarzy i ciała w najkrótszym możliwym czasie.

Stworzony przy użyciu szeregu innowacji technicznych, posiada działanie oparte jest na zjawisku selektywnej fototermolizy. Trio Laser SLD Medika został wyposażony w automatyczny system chłodzący gwarantując pacjentowi salonu odczuwanie komfortu podczas zabiegu.

Zapewnia to maksymalną bezbolesność. Jest to szczególnie ważne, gdy usuwanie włosów odbywa się w nadmiernie wrażliwych obszarach. Laserowe usuwanie włosów z bikini, z twarzy, pleców, pach, rąk i nóg wymaga znacznie mniej czasu niż przy użyciu innego sprzętu.

Laserowe usuwanie włosów gwarantuje 100% efektu, dla wszystkich rodzajów włosów i skóry, dla każdego obszaru twarzy i ciała, zarówno dla kobiet, jak i mężczyzn. Czas trwania zabiegu zależy od wielkości depilowanej powierzchni.

Inne często stosowane zabiegi, jakie oferuje medycyna estetyczna to: zabiegi z wykorzystaniem kwasu hialuronowego, redukcja tkanki tłuszczowej, mezoterapia igłowa, toksyna botulinowa, osocze bogatopłytkowe i inne zabiegi poprawiające kształt twarzy i sylwetkę. Zobacz urządzenia wykorzystywane w medycynie estetycznej służące do wykonywania wspomnianych zabiegów.

 

Zobacz kategorie naszych urządzeń kosmetycznych i medycznych:


Fundusze europejskie Fundusze europejskie Fundusze europejskie