Nowoczesny Sprzęt do Liposukcji Ultradźwiękowej

     Jednym z nowoczesnych obszarów kosmetologii sprzętowej jest walka z nadmiarem tkanki tłuszczowej w różnych częściach i obszarach ludzkiego ciała. Szczególnie popularny jest sprzęt do liposukcji, poszukiwany przez właścicieli salonów medycyny estetycznej. Metoda liposukcji ultradźwiękowej jest jednym z najbardziej zaawansowanych, skutecznych i bezpiecznych sposobów zwalczania tkanki tłuszczowej. W przeciwieństwie do tradycyjnej liposukcji procedura nie wpływa na naczynia krwionośne, a pacjent nie wymaga znieczulenia.

    Ta technologia nie tylko wspiera pacjentów w procesie odchudzania, ale jednocześnie napręża i uelastyczni skórę, która ostatecznie straciła swoją naturalną elastyczność. Jest to rewolucja w dziedzinie liposukcji. Urządzenie do liposukcji daje natychmiastowe rezultaty zarówno na dużych, jak i małych obszarach ciała. Rezultaty są długotrwałe i zauważalne natychmiast po zabiegu.

Sprzęt do liposukcji ultradźwiękowej - warto postawić na jakość

    Pod wpływem kombajnów do liposukcji ultradźwiękowej tkanka tłuszczowa zaczyna się ogrzewać wewnątrz, tworzą się pęcherzyki gazu, które niszczą złogi tłuszczowe, w wyniku, czego tłuszcz po prostu opuszcza ciało w naturalny sposób. Firma Medika sprzedaje niechirurgiczne urządzenia wielofunkcyjne z linii Basic i Premium do liposukcji ultradźwiękowej.

   Takie urządzenie do liposukcji powoduje zmniejszenie złogów tłuszczowych, „skórki pomarańczowej”, a także pomaga w modelowaniu sylwetki. Zabieg przebiega w kilku fazach, a mianowicie: na skórę oddziałuje promieniowanie podczerwone powodujące podwyższenie temperatury w tkankach. W wyniku, czego ulega poprawie metabolizm komórkowy a produkty jego przemiany zostają przez organizm wydalone na zewnątrz poprzez układ krążenia i gruczoły potowe.

   Druga faza to uszkodzenie błony komórkowej tkanki tłuszczowej spowodowane przez ultradźwięki powodujące zmniejszenie cellulitu. Fala ultradźwiękowa powoduje obkurczenie komórek tłuszczowych, natomiast wibracja redukuje cellulit. Sprzęt wykorzystywany do liposukcji ultradźwiękowej Medika zapewnia kosmetologowi przeprowadzenie bezpiecznego zabiegu medycyny estetycznej. Zabieg zapewnia usuwanie tkanki tłuszczowej z miejsc, które najtrudniej poddają się odchudzaniu. Długość fali IR: od 880 nm do 960 nm, głowica UD - 50 W, głowica IR - 35 W.

Sprzęt do liposukcji - Lipolaser DUO Medika

    Nową, skuteczną i bezpieczną metodą, która niedawno pojawiła się na rynku kosmetologicznym, jest niechirurgiczna liposukcja laserowa przy użyciu urządzenia lipolaser DUO. Ten system modelowania sylwetki został opracowany przez polską firmę Medika, lidera w nieinwazyjnej technologii laserowej. Kombajny kosmetyczne do liposukcji lipolaser DUO Medika powinien znaleźć się na wyposażeniu każdego salonu medycyny estetycznej, co przyciągnie klientki poszukujące zmniejszenie obwodu bioder i talii.

    Nowoczesne urządzenie jest połączeniem wiązki lasera (650 nm) i podczerwieni (940nm) zapewniając pobudzenie naturalnego metabolizmu. Promieniowanie lasera powoduje naturalną reakcję chemiczną, trójglicerydy wskutek rozbicia na glicerol i kwasy tłuszczowe przedostają się do układu limfatycznego, ulegają metabolizowaniu i są w naturalny sposób usuwane z organizmu.

    Urządzenie do liposukcji lipolaser DUO wyposażony jest w programy, które powodują usuwanie tkanki tłuszczowej z poszczególnych obszarów ciała: uda, ramiona, pośladki, brzuch. Nowatorskie urządzenie ma możliwość podziału u płeć a także wielkość problemu, dzięki czemu kosmetolog może dostosować parametry do konkretnego pacjenta. Firma Medika posiada w ofercie urządzenie w obudowie wykonanej z materiału Corian o właściwościach antybakteryjnych i plamoodpornych.

  Urządzenie Medika ma zastosowanie do intensywnej redukcji tkanki tłuszczowej, procedur wyszczuplających, zmniejszaniu cellulitu, usprawnienie przepływu limfy, pobudzenie funkcji metabolizmu. Właściciele salonów medycy estetycznej zamawiając urządzenie Lipolaser DUO Medika, mogą skorzystać z profesjonalnego szkolenia. Kosmetolodzy uczestniczący w szkoleniu zdobywają certyfikat, który potwierdza ich wiedzę na temat pracy na tym sprzęcie.

Urządzenia kosmetyczne i kosmetologiczne - podsumowanie informacji

     Niechirurgiczna liposukcja laserowa jest niezwykle skuteczna i całkowicie bezpieczna. Pod wpływem promieniowania laserowego niskiej częstotliwości tłuszcz w komórkach jest intensywnie niszczony i wydalany przez błonę do przestrzeni międzykomórkowej, a następnie opuszcza ciało w procesie naturalnego metabolizmu. Liposukcja laserowa to małoinwazyjna procedura kosmetologiczna, która wykorzystuje laser do redukcji tkanki tłuszczowej. Nazywa się to również lipolizą laserową.

   Lipolaser DUO to w 100% wydajny, oparty na laserze, system redukcji złogów tłuszczowych i modelowania sylwetki, wzmocnienia elastyczności skóry. Oferuje korzyści wynikające z utraty obwodu ciała. Zamiast bolesnego zabiegu chirurgicznego wykorzystuje energię lasera, aby bezpiecznie (bezboleśnie) penetrować skórę i celować w określone komórki tłuszczowe. To właśnie dzięki temu docelowemu procesowi lipolaser jest w stanie rzeczywiście stymulować samą komórkę do uwalniania wody, wolnych kwasów tłuszczowych i glicerolu. Uwalniając te trzy związki, komórki tłuszczowe znacznie się kurczą, powodując utratę tkanki tłuszczowej pacjentów. Zabieg daje natychmiastowy wyraźny efekt utraty wagi przy bardzo szybkiej rekonwalescencji.

Pamiętaj również, że w naszej ofercie znajdziesz również meble kosmetyczne , akcesoria do wyposażenia salonu urody lub kliniki medycyny estetycznej, lasery medyczne czy kosmetyki wykorzystywane do zabiegów.

Zobacz kategorie naszych urządzeń kosmetycznych i medycznych:


Fundusze europejskie Fundusze europejskie Fundusze europejskie